Užpildykite informaciją

Paskutinės istorijos

Audrius
2016-04-11
Audrius
Turejau finansinių problemų keliose kreditų įmonėse, mokėjau daugiau negu pusę savo atlyginimo. Paskolų klubas labai pagelbėjo, nes refinansavau visas savo skolas ir šiuo metu moku tik vieną mėnesinę įmoką.
Rimantas
2016-04-12
Rimantas
Sveiki. Visus turimus savo kreditus persivedžiau į paskolų klubą. Čia geriausios palūkanas, negu kitur. Autolizingą net persivedžiau. Tiesiog puikus dalykas. Geriau negu kitos tokios platformos. Neduos kiti, duos tada šitie (paskolų klubas). Ačiū
Artūras
2016-01-14
Artūras
Sveiki.Esu statybų apdailos meistras,su ilgamete patirties.Trumpai šnekant,po kelių nesėkmingų bandymų,kreipiausi į Paskolų klubą,kur buvau netikėtai maloniai nustebintas Jūsų darbuotojo Manto profesionalumu,lankstumu ir žmogiškumu,padedant man tapti klubo nariu,įvertinant mano mokumą.Netgi sutvarkius formalumus,bei persivedus kreditą į savo sąskaitą,sulaukia minėto Manto skambučio,su pasiteiravimu ar viskas gerai,ar dar kuom negalėtų padėti,ar neturiu kokių klausimų.Paprasta,gera ir žmogiška,o ir -kas labai svarbu,kredito procentai labai nedideli.Didelis dėkui,kad esate!
Sigitas
2016-01-21
Sigitas
Sveiki, ilgai žvalgiausi kur pasiimti paskolą kurios žūt būt reikėjo esu nukentėjęs nuo žvėrišku greitujų kreditu bendrovių palūkanų kol benaršydamas po portalus radau paskolu klubas užsukęs radau visą informacija bei įvertinęs savo galimybes siūlomas palūkanas galėjau pasiimti pilnai mano poreikius tenkinančią paskolą. AČIŪ paskolų klubo investuotojams už galimybė skolintis su protingom palūkanom.
Rokas
2015-12-22
Rokas
Laba, reikejo paskolos, norejau refinansuoti esamus kreditus, kad tureciau viena pastovia imoka. Paskolu klubas padejo gauti paskola per 1 diena. Labai gera sistema, visas vertinimas vyksta greitai ir paprastai. Aciu !
Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?