Paskolų klubas
2017-05-12 Paskolų klubas

Investavimas į žmonių paskolas ir sėkmingas susigrąžinimas

Renginys apie skolų išieškojimą yra vienas sėkmingiausių ir investuotojams įdomiausių renginių, todėl atvežame jį į Klaipėdą!

Teisinių paslaugų įmonė „Legal Balance“ ir tarpusavio skolinimo platforma „Paskolų klubas“ kviečia į dviejų dalių seminarą apie tai, kaip skolos išieškomos, jei skolininkas delsia bei išgirsti realių pavyzdžių iš antstolio.

Programa:

1 dalis. „Paskolų klubą“ trumpai pristatys ir aktualiausiomis naujienomis pasidalins valdybos narė ir vadovė Aiva Remeikienė.

2 dalis. Investuotojų interesų gynimas prireikus skolą išieškoti – apie ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą papasakos teisines paslaugas teikiančios bendrovės „Legal Balance“ vadovas Marius Šlepetis. Taip pat, dalyvaus antstolis, kuris atskleis, kaip vykdomas procesas, kai skola pasiekia antstolius. 

Seminaras nemokamas.

Seminaras vyks gegužės 17 d. 18 val. Amberton Klaipėda viešbutyje.

REGISTRUOTIS

Paskolų klubo veiklos pagrindai

UAB „NEO Finance“ veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Bendrovė yra įtraukta į viešąjį vartojimo kredito davėjų ir mokėjimo inicijavimo paslaugų teikėjų, įsipareigojusių laikytis gerosios praktikos principų, sąrašą, taip pat pirmoji platforma, kuri įtraukta viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių sąrašą. Bendrovė savo veiklą vykdo remiantis Lietuvos banko suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija.

Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?