Paskolų klubas
2017-10-10 Paskolų klubas

Rizikos kapitalo fondai: investavimas į ankstyvos stadijos įmonės

NEMOKAMAS renginys vyks ISM vadybos ir ekonomikos universitete, 310 auditorijoje, spalio 12d., 18 - 20 val.


APIE KĄ ŠIS RENGINYS?
- Tai puiki proga sužinoti apie įvairias investavimo galimybes bei kaip padidinti savo pasyvias pajamas.
- Tomas Andriuškevičius supažindins su ankstyvios stadijos investavimu - strategija, portfelio kūrimu, investavimo stadijomis ir dar daugiau. Sužinosite kaip galite tapti fondo investuotojais!
- Evaldas Remeikis pasidalins Paskolų klubo 3 ketvirčio rezultatais ir savo asmenine investavimo patirtimi į įvairias įmones (tokius kaip Legal Balance, Meniu.lt, Speedway ir kt.)


PRANEŠĖJAI
Tomas Andriuškevičius
Dirba Practica Capital, kuri administruoja ankstyvos stadijos rizikos kapitalo fondą Practica Seed Capital ir rizikos kapitalo fondą Practica Venture Capital, kurie investuoja į perspektyvių verslo idėjų įgyvendinimą (seed, startup) bei jau veikiančių bendrovių Lietuvoje plėtrą.
Tomas turi patirties įmonių finansų ir investicinės bankininkystės srityse. Dirbo ties užbaigtais įmonių įsigijimų ir akcijų kapitalo rinkų sandoriais, kurių bendra vertė viršija du milijardus litų.
Evaldas Remeikis
Nuo 2007 aktyviai investuoja į įvairias kompanijas, kurios veikia finansų, IT, nekilnojamojo turto ir pramogų sektoriuose. Legal Balance, Meniu.lt, Speedway, Alynas, Be Kredito – tai tik keletas įmonių pavyzdžių. Evaldas taip pat yra valdybos pirminikas penkiose įmonėse, kurios veikia Baltijos šalyse. 2015 Evaldas įkūrė P2P platformą – Paskolų klubas, kuri dabar yra P2P rinkos lyderė.

FACEBOOK event

Paskolų klubo veiklos pagrindai

UAB „NEO Finance“ veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Bendrovė yra įtraukta į viešąjį vartojimo kredito davėjų ir mokėjimo inicijavimo paslaugų teikėjų, įsipareigojusių laikytis gerosios praktikos principų, sąrašą, taip pat pirmoji platforma, kuri įtraukta viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių sąrašą. Bendrovė savo veiklą vykdo remiantis Lietuvos banko suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija.

Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?