„Paskolų klubas“ teikia profesionalias tarpusavio skolinimo paslaugas. Čia galite įgyvendinti savo gyvenimo projektus – pasiskolinti palankiomis sąlygomis arba investuoti. Paprastai kalbant, tarpusavio skolinimasis – žmogaus suteikiama paskola žmogui, tai yra moderni alternatyva bankams. „Paskolų klubas“ suteikia galimybę pasiskolinti iš fizinio asmens nuo 300 eurų iki 10 000 eurų nuo 3 mėnesių iki 5 metų laikotarpiui. 

Tarpusavio skolinimo modelis nuo tradicinių finansinių įstaigų teikiamų paslaugų skiriasi didesne investicine grąža investuotojams bei pigesniu ir paprastesniu skolinimu paskolų gavėjams. Toks alternatyvus finansų valdymo būdas tampa kasdienišku procesu, padedančiu investuotojams nuosekliai ir efektyviai didinti savo pajamas, o paskolų gavėjams išvengti didelių palūkanų. 

 

43409742.44€

Suteiktų paskolų suma

17.30%

Vidutinė palūkanų norma

166106.00€

Užtikrinimo fonde

Visa statistika

Investuotojas pats nusprendžia, kiek laiko skirs savo investicijų valdymui, siekdamas gauti norimą investicinę grąžą. Paskolinti pinigai pradedami grąžinti jau kitą mėnesį. Kiekvienam investuotojui suteikiama galimybė investuoti pasinaudojus Užtikrinimo fondu ir taip visiškai sumažinti investavimo riziką.

Paskolų gavėjas pats pasirenka palūkanų dydį ir terminą, per kurį galės lengvai grąžinti kreditą, o „Paskolų klubas“ užtikrina profesionalų tarpininkavimą su investuotojais. Visas paskolos paraiškos pildymo ir gavimo procesas vyksta nuotoliniu būdu, tai yra labai paprastas, greitas ir saugus būdas pasiskolinti.

Tapus finansinio klubo nariu įgyvendinti savo gyvenimo projektus itin paprasta. Jau dabar užsiregistruokite ir pradėkite tarpusavio bendradarbiavimą virtualioje erdvėje!

Verslo žinių “Technopelnas” laureatai

Šių metų „Verslo žinių“ organizuojamo technologiškai pažangių įmonių konkurso „Technopelnas 2016“ nugalėtoja antradienį tapo Vilniaus bendrovė „NEO Finance“, valdanti tarpusavio skolinimo platformą internete „Paskolų klubas“. Įmonei laurų vainiką pelnė ši, jos pačios sukurta, platforma ir sėkmingai atlikta integracija su gausybe viešųjų ir privačių įstaigų kompiuterinių sistemų sistemomis. Skaityti daugiau

Paskolų klubo veiklos pagrindai

„NEO Finance“, AB veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Bendrovė yra įtraukta į viešąjį vartojimo kredito davėjų ir mokėjimo inicijavimo paslaugų teikėjų, įsipareigojusių laikytis gerosios praktikos principų, sąrašą, taip pat pirmoji platforma, kuri įtraukta viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių sąrašą. Bendrovė savo veiklą vykdo remiantis Lietuvos banko suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija

 Lietuvos banko sąrašas

liet-bank.pngplus-icon.pngliet-bank-case.png
Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?