„Paskolų klubas“ teikia profesionalias tarpusavio skolinimo paslaugas. Čia galite įgyvendinti savo gyvenimo projektus – pasiskolinti palankiomis sąlygomis arba investuoti. Paprastai kalbant, tarpusavio skolinimasis – žmogaus suteikiama paskola žmogui, tai yra moderni alternatyva bankams. „Paskolų klubas“ suteikia galimybę pasiskolinti iš fizinio asmens nuo 300 eurų iki 20 000 eurų nuo 3 mėnesių iki 7 metų laikotarpiui. 

Tarpusavio skolinimo modelis nuo tradicinių finansinių įstaigų teikiamų paslaugų skiriasi didesne investicine grąža investuotojams bei pigesniu ir paprastesniu skolinimu paskolų gavėjams. Toks alternatyvus finansų valdymo būdas tampa kasdienišku procesu, padedančiu investuotojams nuosekliai ir efektyviai didinti savo pajamas, o paskolų gavėjams išvengti didelių palūkanų. 

 

47031311.13€

Suteiktų paskolų suma

17.29%

Vidutinė palūkanų norma

194005.00€

Užtikrinimo fonde

Visa statistika

Investuotojas pats nusprendžia, kiek laiko skirs savo investicijų valdymui, siekdamas gauti norimą investicinę grąžą. Paskolinti pinigai pradedami grąžinti jau kitą mėnesį. Kiekvienam investuotojui suteikiama galimybė investuoti pasinaudojus Užtikrinimo fondu ir taip visiškai sumažinti investavimo riziką.

Paskolų gavėjas pats pasirenka palūkanų dydį ir terminą, per kurį galės lengvai grąžinti kreditą, o „Paskolų klubas“ užtikrina profesionalų tarpininkavimą su investuotojais. Visas paskolos paraiškos pildymo ir gavimo procesas vyksta nuotoliniu būdu, tai yra labai paprastas, greitas ir saugus būdas pasiskolinti.

Tapus finansinio klubo nariu įgyvendinti savo gyvenimo projektus itin paprasta. Jau dabar užsiregistruokite ir pradėkite tarpusavio bendradarbiavimą virtualioje erdvėje!

Verslo žinių “Technopelnas” laureatai

„NEO Finance“, valdanti tarpusavio skolinimo platformą internete „Paskolų klubas“, tapo „Verslo žinių“ organizuojamo technologiškai pažangių įmonių konkurso „Technopelnas 2016“ nugalėtoja. Įmonei laimėjimą pelnė pačios sukurta platforma ir sėkmingai atlikta integracija su gausybe viešųjų ir privačių įstaigų kompiuterinių sistemų sistemomis. Skaityti daugiau

Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?