Paskolų Klubas – didžiausia Lietuvoje tarpusavio skolinimosi platforma, jungianti žmones, kurie nori pasiskolinti geromis sąlygomis su tais, kurie gali paskolinti ir nori skolindami uždirbti. Tarpusavio skolinimo modelis nuo tradicinių finansinių įstaigų teikiamų paslaugų skiriasi didesne investicine grąža investuotojams bei pigesniu ir paprastesniu skolinimu paskolų gavėjams.

Mūsų šūkis - žmonės žmonėms!

Kodėl Paskolų Klubas yra puikus pasirinkimas norintiems gauti paskolą?

Paskolų Klubas – moderni alternatyva bankams. Platformoje galima skolintis nuo 100 iki 25 000 eurų laikotarpiui nuo 1 mėnesio iki 10 metų. Paskolų gavėjas pats pasirenka palūkanų dydį ir terminą, per kurį galės lengvai grąžinti kreditą, o Paskolų Klubas užtikrina profesionalų tarpininkavimą su investuotojais. Visas paskolos paraiškos pildymo ir gavimo procesas vyksta nuotoliniu būdu, tai yra labai paprastas, greitas ir saugus būdas pasiskolinti.

Kodėl verta investuoti į paskolas Paskolų Klube?

Investuotojas pats nusprendžia, kiek laiko skirs savo investicijų valdymui, siekdamas gauti norimą investicinę grąžą. Paskolinti pinigai pradedami grąžinti jau kitą mėnesį. Kiekvienam investuotojui suteikiama galimybė investuoti pasinaudojus Užtikrinimo fondu ir taip visiškai sumažinti investavimo riziką.

64739202.36€

Suteiktų paskolų suma

16.60%

Vidutinė palūkanų norma

227954.00€

Užtikrinimo fonde

Visa statistika

NEO Finance

„NEO Finance“ yra Nasdaq „Baltijos First North“ akcijų biržoje listinguojama įmonė, administruojanti Paskolų Klubo platformą. „NEO Finance“ prekinis ženklas yra skirtas užsienio investuotojams, norintiems investuoti į Lietuvos gyventojų vartojimo kreditus.
Šias veiklas įmonei vykdyti leidžia Lietuvos banko išduota neribota elektroninių pinigų įstaigos licencija, leidžianti operacijas tarpusavio skolinimo (angl. P2P) ir vartojimo kreditų rinkose visoje Europos Sąjungoje. Įmonė turi padalinį Nyderlanduose.
„NEO Finance“ taip pat teikia elektroninio atsiskaitymo, arba mokėjimo inicijavimo, paslaugą internetinėms parduotuvėms su prekės ženklu „Neopay“.

Pasiekimai

Buvome išrinkti Verslo žinių organizuojamo technologiškai pažangių įmonių konkurso “Technopelnas 2016” nugalėtojais . Daugiau informacijos 
Buvome tarp „Metų Fintech 2019“ kategorijos finalininkų Vokietijos - Lietuvos verslo apdovanojimuose. Daugiau informacijos
„Findexable“ sudarytame tarptautiniame Fintech reitinge buvome paminėti kaip Lietuvos rinkos lyderiai. Daugiau informacijos

Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?