Palygink kainas

 

Kainų palyginimai atlikti remiantis Lietuvos banko pateiktais 2017 m. IV ketvirčio oficialiais duomenimis apie vartojimo kredito davėjų, įrašytų į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą, išduotų vartojimo kreditų vidutinę bendrą vartojimo kreditų kainos metinę normą (BVKKMN) ir Paskolų klubo Lietuvos bankui pateikta 2017 m. IV ketvirčio Vartojimo kredito davėjo ataskaita.

Lietuvos banko 2017 m. IV ketvirčio duomenimis Lietuvos vartojimo kredito rinkos vidutinė vartojimo kreditų BVKKMN – 34.04 %. Tuo tarpu Paskolų klube 2017 m. IV ketvirtyje išduotų vartojimo kreditų vidutinė BVKKMN – 23.25 %. Atsižvelgiant į šiuos duomenis ir taikant proporciją, kur kaina „34,04“ atitinka 100 proc., gauname, kad Paskolų klubo kaina „23.25“ yra 32 procentais mažesnė nei vidutinė rinkos kaina.

Lietuvos banko pateikta Vartojimo kredito rinkos ketvirčių statistika: https://www.lb.lt/lt/vkd-veiklos-rodikliai
Paskolų klubo Lietuvos bankui pateikta 2017 m. IV ketvirčio Vartojimo kredito davėjo ataskaita: https://www.paskoluklubas.lt/page/8/ataskaitos

 

 

Paskolų klubo ir kitų vartojimo kreditų 
platformų palyginimas

 

Vidutinė bendros vartojimo kreditų kainos metinė norma, proc.   Vidutinė metinė vartojimo kredito palūkanų norma, proc.

 

 

Kodėl paskolų klubas? 

 

 

 

Paskolų pavyzdžiai

Pateikiame Jums realius pavyzdžius iš Paskolų klubo platformos apie kreditus, kurie buvo sėkmingai finansuoti investuotojų.

 

 


50-ties metų, Romualdas iš Švenčionėlių. Turėdamas A kreditingumo reitingą, jis iš Paskolų klubo pasiskolino 500 eur kvalifikacijos kėlimo mokymams. Paskolą jis gavo be jokio išankstinio mokesčio tik su 6% palūkanomis ir 4,9 % tarpininkavimo mokesčiu. Romualdas paskolą gavo per kelias minutes.

 

 

 

 


Rimantas 36-erių metų, gelžbetonių konstrukcijų formuotojas iš Elektrėnų. Turėdamas B kreditingumo reitingą, jis iš Paskolų klubo pasiskolino 2400 eurų, sodo namelio renovacijai. Paskolą gavo  be jokio išankstinio mokesčio tik su 15 % palūkanomis ir 5,9 % tarpininkavimo mokesčiu.

 

 

 

 Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?