Antanas Danys

Antanas Danys - Stebėtojų tarybos pirmininkas

Patyręs verslininkas ir konsultantas. „Lietuvos energijos“ stebėtojų tarybos narys, „Nextury Ventures“ patarėjų tarybos narys, „Grinvest“ (Singapūras) direktorius. Anksčiau užėmė banko „Swedbank“ valdybos pirmininko pareigas.

Prie „Paskolų klubo“ prisijungti paskatino puiki komanda ir fantastiška alternatyva banko paskoloms. Antanas tiki, kad atėjo laikas ir žmonių tarpusavio skolinimui, kuris sėkmingai skinasi kelią kai kuriose pasaulio šalyse bei Lietuvoje. 

Marius Laurinaitis

Marius Laurinaitis - Stebėtojų tarybos narys

Specialistas, įgijęs socialinių mokslų srities, teisės mokslo krypties išsilavinimą ir apgynęs elektroninių pinigų teisinio reguliavimo disertaciją. Profesinę patirtį Marius kaupė dirbdamas finansinių nusikaltimų srityje, o dabar tęsia studentams dėstydamas paskaitas bankininkystės ir investicijų temomis.

Vienas iš Mariaus profesinių siekių – akademinio darbo patirties taikymas praktinėje veikloje, t. y., noras įgyvendinti teorijos sąveiką su praktika. Jis tiki „Paskolų klubo“ sėkme, nes neabejoja verslo kūrėjų atsidavimu vartotojams – čia didelis dėmesys skiriamas ne tik paslaugų kokybei, bet ir teisinės aplinkos bei rizikos valdymo priemonių kūrimui.

Remigijus Bukėnas

Remigijus Bukėnas - Stebėtojų tarybos narys

Teisės srities specialistas, šiuo metu dirbantis advokatu bei užimantis Valdybos pirmininko pareigas sėkmingai veikiančioje bendrovėje. Remigijus priklauso profesinei advokatų bendrijai ir yra visuomeninės organizacijos Valdybos narys.

Profesiniame gyvenime Remigijus vadovaujasi moto, jog viską atperka nuoširdus darbas. Šia taisykle vadovaujamasi ir „Paskolų klube“. 

Evaldas Remeikis

Evaldas Remeikis - Valdybos pirmininkas

Turi ilgametę verslo patirtį, yra įmonių Valdybų ir Stebėtojų tarybų narys.

Tarp įdomiausių ir svarbiausių karjeros pasiekimų – dalyvavimas kuriant sėkmingas įmones, veikiančias informacinių technologijų bei finansų srityje, ir investicijos į startuolių įmones.

„Paskolų klubas“ Evaldui – veikla, į kurią dedamos didžiulės pastangos, neinama lengviausiais kelias ir viskas statoma ant tvirtų pamatų.

Aiva Remeikienė

Aiva Remeikienė - Administracijos vadovė, Valdybos narė

Turi ilgametę patirtį vadovaujant sėkmingai veikiančioms finansinių paslaugų įmonėms.

Svarbiausių profesinių pasiekimų sąraše – vadovavimas finansines paslaugas teikiančiai įmonei, kuri per 6 savo veiklos metus tapo žinoma, gerai vertinama ir pasiekė puikių finansinių rezultatų bei toliau auga. 

Aiva tiki  „Paskolų klubo“ sėkme, nes čia dirba stipri ir didelę patirtį sukaupusi komanda.

 

Marius Navickas

Marius Navickas - Valdybos narys

Ekonomikos magistro išsilavinimą įgijęs Marius anksčiau dirbo banke ir ten užėmė skirtingų padalinių vadovo pareigas rizikos valdymo srityje. Taip pat profesinės patirties įgijo dirbdamas išorinio audito kompanijoje. Išlaikęs CFA Institute kvalifikacinius egzaminus, Marius yra šios tarptautinės finansų analitikų asociacijos narys.

Vienas iš Mariaus siekių „Paskolų klube“ – prisidėti kuriant ir tobulinant paslaugas tarpusavio skolinimo platformos vartotojams. Į priekį jį veda tikėjimas, jog pavyks išlikti geriausiais išlaikant esamą komandos motyvaciją, nuolat tobulėjant ir kuriant naujas galimybes šioje greitai besivystančioje rinkoje.

Deividas Tumas

Deividas Tumas - Valdybos narys

Patyręs verslo konsultantas. INSEAD (Prancūzija / Singapūras) verslo mokykloje įgijo vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį, o profesinę patirtį kaupė tarptautinėje vadybos konsultavimo įmonėje „McKinsey & Company“. Šiuo metu Deividas vadovauja verslo konsultacijų įmonei „Strategy Labs“ ir yra kelių įmonių valdybos narys.

Prie „Paskolų klubo“ veiklos Deividą prisijungti paskatino suburta profesionali komanda, aukštus kokybės reikalavimus atitinkantis produktas ir inovatyvių finansinių paslaugų galimybės.

Viktoras Ivanovas

Viktoras Ivanovas - IT analitikas

IT profesionalas, turintis 17 metų patirtį kuriant įvairius interneto projektus, kredito unijų valdymo sistemas ir IT sprendimus startuolių įmonėms Lietuvoje ir užsienyje.

Tarp žymesnių profesinių pasiekimų – pirmos vietos laimėjimas sukūrus išradingiausią mobiliąją aplikaciją startuoliui „BZN start“ konkurse.

Profesinius siekius Viktoras sieja su „Paskolų klubu“, kurio sėkme neabejoja. 

Andrius Liukaitis

Andrius Liukaitis - Finansų vadovas

Specialistas, turintis profesinės patirties bankiniame sektoriuje dirbant su taupymo ir investavimo bei turto valdymo produktais. Turi generalinę finansų maklerio licenciją. Tarp profesinių tikslų – finansų vadovo veikla.

Andrius neabejoja, kad „Paskolų klubas“ yra skaidriausia ir informatyviausia tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje. 

Justinas Kodžius

Justinas Kodžius - Rinkodaros ir komunikacijos vadovas

Baigęs rinkodaros mokslus Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų universitetuose, savo profesinę patirtį stiprino JAV banke bei rinkodaros srityje. Grįžęs į Lietuvą, sėkmingai dirba marketingo specialistu ir prekės ženklo vadovu. Yra Lietuvos marketingo asociacijos LiMA narys.

Justinas žino, kad profesionalų sukurtos „Paskolų klubo“ paslaugos turi savo sėkmės formulę. Penktadalį verslo sėkmės sudaro idėja, visa kita – sunkus darbas ir komandos narių kompetencijos.

Rita Rotkinaitė

Rita Rotkinaitė - Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

Įgijusi taikomosios matematikos išsilavinimą sistemų modeliavimo specializacijos srityje Rita profesinę patirtį sukaupė dirbdama bankų sektoriuje. Pastaruoju metu dirbo finansinių klientų aptarnavimo skyriaus vadove finansines paslaugas teikiančioje įmonėje.  

Vienas iš Ritos profesinių siekių – sukurti išskirtinių savybių turinčių vadybininkų komandą, kuri būtų pavyzdys visoms įmonėms, tą ji tikisi įgyvendinti „Paskolų klube“.

Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?