Tapkite investuotoju jau šiandien!

Pinigai gali “tingėti” arba gali Jums dirbti. Investuokite turėtas lėšas į žmonių Paskolas naudodamiesi Paskolų Klubo platforma ir uždirbkite! Lietuvos banko prižiūrima įmonė jau išdavė virš 50 mln. paskolų, o vidutinė palūkanų norma siekia net 17.27%!
Įdarbink savo pinigus
Neribota e-pinigų įstaigos licencija
Pirmoji ir, kol kas, vienintelė Lietuvos P2P platforma, gavusi neribotą elektroninių pinigų įstaigos licenciją, leidžiančią veiklą visoje Europos Sąjungoje. Licencija užtikrina klientų lėšų saugumą – jos yra laikomos atskiroje, nei įmonės lėšos, sąskaitoje. Tuo pačiu tai reiškia, kad įmonė yra nuolat stebima ir prižiūrima Lietuvos banko.
„Buyback“ ir Užtikrinimo fondo paslaugos
Įsiskolinimų atveju, kuomet sutartis su kredito gavėju yra nutraukiama, investuotojai turi galimybę savo investicijas parduoti „NEO Finance“ už 50-80% jų vertės. Tuo tarpu Užtikrinimo fondas suteikia galimybę sumažinti investicijų riziką: jei paskola nėra grąžinama, „NEO Finance“ garantuoja pinigų grąžinimą investuotojams, laiduodama visu turimu turtu.
Vidutinė grąža – 12 proc.
Lietuvoje vartojimo kreditų palūkanos istoriškai buvo pakankamai didelės, kadangi iki 2016-ųjų rinka nebuvo reguliuojama. Visgi, net įgyvendinus reguliavimo priemones, palūkanos liko gan aukštos: 2016-aisiais jos buvo 16,8 proc. bankų vartojimo kreditams, 78,9 proc. kitų finansų institucijų teikiamiems kreditams. Taigi, investuotojų rizikos-grąžos rodiklis – vienas didžiausių Europoje.
pinigų pervedimas

Jūsų pinigai saugūs! Užpildikyte formą savo duomenimis ir pervesime Jums prikausančius MoQ pinigus per 5 d.d.