Investuokite į vaiko ateitį Paskolų klube!

 Vaiko ateities investicija jūsų vaiko finansinė ateitis. Tai puiki galimybė investuoti ir pasiekti jūsų vaiko ilgalaikius tikslus bei padėti tvirtus finansinius pamatus jo ateičiai.

 

Kodėl verta investuoti vaiko vardu?

  • Pasinaudosite paprastu ir saugiu investavimo būdu, naudodami Lietuvos banko reguliuojąmą platformą;
  • Pradėsite kaupti pinigus vaiko ateičiai jau šiandien;
  • Jums nieko nekainuos turėti vaiko gerovės sąskaitą;
  • Tinkama priemonė ilgalaikiam investavimui;
  • Maža investuota suma kiekvieną mėnesį gali virsti didele ir reikšminga investicija jūsų vaiko pirmiesiems savarankiško gyvenimo metams sulaukus pilnametystės.

Galima grąža

Žemiau pateikiame pavyzdį, kiek pinigų per 18 metų galite sukaupti vaikų ateičiai, kas mėnesį investuodami po 80,5 EUR (Valstybės skiriamus vaiko pinigus).

Investuota suma: 17 338 EUR

Portfelio dydis: 48 524,6 EUR

Metinė investicinė grąža: 10% (Istorinė Paskolų klubo investuotojų grąža 12%) 

Nuo ko viskas prasideda?

Norint atidaryti „Paskolų klubo" elektroninių pinigų sąskaitą, kai klientas yra fizinis asmuo iki 18 metų, tokio asmens teisėti atstovai (tėvai arba globėjai) turi užsiregistruoti ir atsidaryti sąskaitą „Paskolų klubo" platformoje. Spauskite mygtuką žemiau ir pradėkite kelionę link vaiko sąskaitos atidarymo!

Jeigu jau esate atsidarę sąskaitą  „Paskolų klubo" platformoje, sąskaitą vaiko vardu galite atidaryti meniu zonoje. 

PRADĖK INVESTUOTI

Reikalingi dokumentai:

Norint atidaryti sąskaitą vaiko vardu užtenka nepilnamečio vaiko asmens dokumento. Gali tai būti ir vaiko gimimo liudijimas. 

Kita svarbi informacija:

Atidarytos „Paskolų klubo" vartotojo paskyros pats nepilnametis vaikas negalėtų valdyti, tačiau sutartys būtų sudaromos vaiko vardu. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visos lėšos, esančios nepilnamečio vaiko vardu atidarytoje elektroninių pinigų sąskaitoje, galėtų būti pervedamos tik į to nepilnamečio asmens banko sąskaitą. Norint šias lėšas pervesti į kitą sąskaitą, būtų reikalingas teismo leidimas.

Vaikui pasiekus pilnametystę, tėvai nebegalės investuoti vaiko vardu ir vaiko paskyra turės būti atskirta. Vaikui bus suteiktas atskiras prisijungimas prie asmeninės „Paskolų Klubo“ paskyros.

Primename, kad visa pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio ir negali būti traktuojama, kaip investavimo patarimai ar rekomendacijos. Prieš priimdami investicinius sprendimus, gerai įvertinkite visą su investavimu susijusią riziką, kuri gali lemti dalies ar net visų investuotų lėšų praradimą.