Naujienos

„NEO Finance“ teikiama mokėjimo inicijavimo paslauga „NEO Pay“ perkopė 1 mln. transakcijų

„NEO Finance“ teikiama mokėjimo inicijavimo paslauga „NEO Pay“ perkopė 1 mln. transakcijų

„NEO Finance“, administruojančios didžiausią Lietuvoje tarpusavio skolinimo platformą „Paskolų klubas“, teikiama mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP) „NEO Pay“ auga vis didesniu tempu.

Antrąjį metų ketvirtį „NEO Pay“ pradės gerokai viršijusi 1 mln. transakcijų ribą.

„Džiaugiamės, kad trečiosioms šalims MIP teikti pradėję vos 2018-ųjų balandį, jau galime pasigirti sparčiai augančia klientų baze ir atliekamų mokėjimų skaičiumi. Kadangi, ypač matydami tai, ką siūlo konkurentai, neabejojame savo paslaugos kokybe ir tuo, kad siūlome geriausią paslaugos kainą, tikime, kad mūsų pagreitis tik didės ir, galiausiai,  morališkai pasenusios ir šiuolaikinės kainodaros realijų neatitinkančios „bank link“ paslaugos galėsime visai atsisakyti“ – sakė „NEO Finance“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Evaldas Remeikis.

MIP – tai alternatyvus atsiskaitymo elektroninėse parduotuvėse būdas, pakeičiantis atsiskaitymus naudojantis įprasta bankų „bank link“ paslauga. Pagrindiniai MIP privalumai – kur kas patogiau  ir pigiau tiek vartotojui, tiek el. parduotuvei atliekami mokėjimai.

Nuo  tada, kai „NEO Pay“ naudotis pradėjo kitos įmonės, transakcijų skaičius išaugo kartais: šių metų sausio mėn. „NEO Finance“ investuotojai į paskolas atliko 8 385 transakcijas, kai tuo tarpu „NEO Pay“ verslo klientai atliko nepalyginimai didesnį skaičių transakcijų – 216 863 vienetų. Šiuo metu didžiausi „NEO Pay“ besinaudojantys klientai yra elektros ir dujų savitarnos svetainė „Mano gilė“, mokesčių platforma Vienasaskaita.lt, bilietų platintojas „Tiketa“ ir kiti.

„Paslaugos teikėjas pirmiausia turi būti patikimas ir užtikrinti saugumą tiek mums, tiek mūsų bilietų pirkėjams. Visa tai garantuoja faktas, kad „NEO Finance“ teikiama paslauga yra licencijuojama Lietuvos banko“, – sako bendrovės „Tiketa“ komercijos direktorė Dovilė Poniškaitienė. P. Poniškaitienė pabrėžia: „Mums taip pat labai svarbu, kad paslauga būtų suteikta greitai ir be trukdžių, todėl mums, kaip klientams, vienos didžiausių šios įmonės stiprybių - lankstus požiūris į klientą, gebėjimas prisitaikyti prie sisteminių subtilybių, operatyvumas ir atidumas. Džiaugiamės ligšioliniu bendradarbiavimu su „NEO Finance“ ir tikimės, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausime.”

„Vystydami Vienasaskaita.lt platformą didžiausią dėmesį skiriame vartotojų patogumui. Šiuo atveju ne veltui pasirinkome „NEO Pay“, kurie geba pritaikyti  paslaugą prie mūsų klientų poreikių ir teikia greitą mokėjimo inicijavimo paslaugos išpildymą. Svarbu ir tai, kad „NEO Pay“ sparčiai reaguoja į mūsų užklausas, idėjas ar pageidavimus, o jų lankstumas ir inovatyvus požiūris padeda rasti geriausius sprendimus mūsų klientams“, – savo mintimis dalijosi Vienasąskaita.lt generalinis direktorius Šarūnas Stanislovėnas

„NEO Finance“ yra pirmoji lietuviško kapitalo įmonė, kuriai buvo suteiktas MIP teikimą leidžiantis elektroninių pinigų įstaigos licencijos papildymas. Šis licencijos papildymas yra privalomas nuo 2018 m. lapkričio, kuomet įsigaliojo Mokėjimo įstatymo pasikeitimas, kuriuo remiantis, įmonės, teikiančios mokėjimo inicijavimo paslaugas, privalo turėti Lietuvos banko išduotą licenciją.

Norint išbandyti „NEO Pay“, ar turint bet kokių klausimų, kviečiame susisiekti su MIP projekto vadovu Aleksejumi Loskutovu, el. p. [email protected]

„Paskolų klubas“ – vienintelė Lietuvos tarpusavio skolinimo platforma, turinti neribotą elektroninių pinigų įstaigos licenciją, leidžiančią veiklą vykdyti visoje Europos Sąjungoje. Platformos investuotojai turi galimybę investuoti mažiau rizikingai, pasinaudodami Užtikrinimo fondu ir investicijų supirkimo (angl. buyback) paslauga. „Paskolų klubas“ pats kuria ir tobulina savo IT platformą, kas užtikrina saugumą, konfidencialumą ir greitą reakciją į klientų poreikius. Iš viso platformoje yra išduota virš 29 mln. EUR paskolų, į kurias investuotojai investavo vidutiniškai už 17,5 proc. palūkanas.

Paskelbta:
2019-03-18
Šaltinis:
Pasidalinkite:
Panašios naujienos