Naujienos

Kaip paversti „13-tą atlyginimą“ į butą Vilniuje?

Kaip paversti „13-tą atlyginimą“ į butą Vilniuje?

Dalis dirbančiųjų dabar jau nebežino, kas yra „13 atlyginimas”. Ši darbuotojų motyvacinė priemonė dar prieš porą dešimtmečių buvo kone vienintelė plačiai naudojama rinkoje, kuomet už gerus rezultatus darbuotojams būdavo išmokamas papildomas (todėl ir 13-tas) atlyginimas. Laikui bėgant piniginį priedą pakeitė kitos dovanos – šventės, prekiniu ženklu žymėti daiktai, dovanų čekiai. Tačiau, deja, ne visose darbovietėse darbuotojai palepinami švenčių proga, todėl gal vertėtų savo finansus perimti į savas rankas?

„Paskolų Klubas“ atliko tyrimą – kas nutiktų, jeigu „13-tą atlyginimą“ investuotumėm? Vidutinis atlyginimas Lietuvoje „į rankas“ yra 818 eurų. Investuodami šią sumą  kasmet metams bėgant gautumėte įspūdingą grąžą (pavyzdyje imta 12% metinė grąža, reinvestuojant gautas pajamas).

Po penkerių metų

Penkeri metai – ne tiek jau ir ilgai, ar ne? Praėjus tiek laiko investicijų grąža jau siektų 1230 eurų. Tai – Apple iPhone 11 Pro Max mobilusis telefonas arba kelionė dviem į Turkiją, apsistojant 5 žvaigždučių viešbutyje 7 naktis.

Po dešimties metų

Po dešimties metų gauta grąža siektų 6805 eurus. Tai – žiedas su briliantais arba „Rolex“ laikrodis. Tai kelionė dviem į Prancūziją, Annecy-le-Vieux ir 10 patiekalų degustacinė vakarienė naujai trejomis Michelin žvaigždutėmis apdovanotame restorane "Clos de Sens." Tai ketveri metai besimokant Istorijos Vilniaus Universitete.

Po penkiolikos metų

Praėjus penkiolikai metų sukaupta suma siektų net 20274 eurus. Šios sumos pakaktų patogiam 2 kambarių buto įrengimui arba pradiniam įnašui perkant būstą. Taip pat už tokią sumą išeitų mažai naudotas automobilis.

Po dvidešimties metų

Po dvidešimties metų vienas 13-tas atlyginimas investuojamas kasmet jau būtų uždirbę 48083 eurus, kurių užtektų išsinuomoti privačią salą Filipinuose 7 naktims, kur unikalia patirtimi dalintumėte jūs ir 14 jūsų draugų, arba nusipirkti 2 kambarių butą Šiauliuose.

Po dvidešimt penkerių metų

Per dvidešimt penkerius metus jūs būsite suinvestavę 20 450 eurų. Per šiuos metus investuoti pinigai „uždirbtų“ 101944 eurus. Bendra suma, 122 000 eurų, yra lygi trijų kambarių buto kainai Vilniuje arba kelionei dviem aplink pasaulį! Sunku patikėti, kad 818 eurų per metus  gali išaugti į 100 000.

 

13-to atlyginimo negaunate? Jums reiktų per mėnesį išskirti tik 64 eurus, juos investuoti ir po 25 metų 102 000 palūkanų.

„Kaip sakė Einšteinas – sudėtinės palūkanos yra aštuntasis pasaulio stebuklas. Būtent sudėtinių palūkanų dėka, reguliariai investuojant nedidelę pinigų sumą, galima uždirbti didelę grąžą,” sako Andrius Liukaitis, “Paskolų Klubo“ finansų skyriaus vadovas. “Kuo anksčiau pradėsite investuoti – tuo ilgau galėsite leisti veikti sudėtinių palūkanų efektui.”

Neretai investavimas į žmonių paskolas baugina, tačiau tai vienas didžiausią grąžą turinčių būdų įdarbinti savo pinigus. „Paskolų Klube“ galite investuoti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu ir taip pradėti ruoštis savo saugiai bei patogiai ateičiai.

Tačiau būtina atkreipti dėmesį, kad investavimas visada yra susijęs su rizika (investicijos gali neatsipirkti ir/ ar investuotos lėšos gali būti prarastos), tad investuoti reikia atsakingai.

Paskelbta:
2020-01-22
Pasidalinkite:
Panašios naujienos