Naujienos

"Pakviesk Draugą" programa - naudinga ir jums, ir jūsų draugams!

"Pakviesk Draugą" programa - naudinga ir jums, ir jūsų draugams!

„Pakviesk draugą“ programa esamiems Paskolų Klubo investuotojams suteikia galimybę pakviesti savo draugus prisijungti prie investuotojų gretų.

Programos tikslas – plėsti investuotojų gretas, suteikiant naujokams lėšų susipažinti su P2P investavimu bei galimybę išbandyti platformą. Neretai niekad neinvestavę žmonės nedrįsta investuoti savo pinigų, todėl rekomendacijos programa gautos lėšos investavimui tampa puikiu būdu iš arčiau susipažinti bei suprasti sistemą.

Kokia programos nauda?

Draugui užsiregistravus, atsidarius sąskaitą naudojantis rekomendacijos nuoroda ir ją pasipildžius, investuotojas, pakvietęs draugą, gauna 5 EUR investavimui +visus metus kiekvieną mėnesį gauna po 1% nuo draugo investuotos sumos, o draugas – 20 EUR investavimui.

Kur rasti rekomendacijos nuorodą?

Savo rekomendacijos nuorodą rasti galite prie anketos nustatymų.

Programos metu mūsų investuotojai jau pakvietė 2084 draugų ir už juos gavo jau 337 445,26 EUR!

Pakviesk draugą!

Pavyzdys

Su tavo nurodytu registracijos kodu www.paskoluklubas.lt užsiregistravęs tavo draugas gaus 20 EUR investavimui platformoje.
Tarkime, kad vėliau kiekvieną mėnesį jis į „NEO Finance“ („Paskolų klubo“) sąskaitą persiveda ir investuoja po 300 EUR. Tai reiškia, kad tavo draugas gaus 20 EUR investavimui, o tu: pirmą mėnesį – 5 EUR už draugo registraciją (ir atidarytą sąskaitą) + 320 EUR * 1 proc. = 3,2 EUR. Likusius 11 mėnesių – po 300 EUR * 1 proc. = 3 EUR.

Taigi, iš viso – 41,2 EUR nuo vieno draugo.

Pakviečiamų draugų skaičius neribojamas

 

 

Paskelbta:
2020-03-04
Pasidalinkite:
Panašios naujienos