Naujienos

„Pažink savo klientą“ principo įgyvendinimas: „NEO Finance“ prašo savo klientų atnaujinti duomenis

„Pažink savo klientą“ principo įgyvendinimas: „NEO Finance“ prašo savo klientų atnaujinti duomenis

Siekdama užtikrinti galiojančio Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo reikalavimus, „NEO Finance“ yra įpareigoti savo veikloje taikyti „Pažink savo klientą“ (angl. Know your customer) principą.  Dėl šios priežasties „NEO prašo savo klientų per 60 kalendorinių dienų atnaujinti Bendrovei pateiktą informaciją.Bendrovė būdama finansų įstaiga, teikia klientams ne tik tarpusavio skolinimo paslaugas, bet ir atidaro  elektroninių pinigų sąskaitas, suteikia galimybę investuoti ir daryti pinigines operacijas, todėl privalo itin atsakingai rūpintis klientų asmens duomenų saugumu ir pavyzdingai laikytis galiojančių teisinių reikalavimų.

„Paskolų klubo“ nariai yra prašomi užpildyti kliento ir naudos gavėjo tapatybės nustatymo anketą, kurią ras prisijungę prie „Paskolų klubo“ sistemos paskyros.

Žemiau kviečiame susipažinti, kam ir kodėl reikalinga ši operacija:

Kodėl mums reikia „Pažinti savo klientą“?

„NEO Finance“ privalo apsaugoti savo klientus ir užkirsti kelią pinigų plovimui, teroristų finansavimui, asmens duomenų vagystėms ir kitiems finansiniams sukčiavimams.

Todėl, pagal Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymą, esame įpareigoti žinoti, kokia veikla verčiasi klientas ir ją analizuoti, žinoti, kas yra kliento naudos gavėjai, vykdyti nuolatinę kliento dalykinių santykių stebėseną ir suprasti kliento lėšų, pajamų šaltinį.

Kas bus, jeigu nepateiksiu prašomos informacijos?

Nepateikus reikalingos informacijos „NEO Finance“ gali nevykdyti arba sustabdyti kliento operacijas ar sandorius, taip pat gali nutraukti dalykinius santykius su klientu, kadangi to nedarydama pažeistų Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo bei kitų aktualių teisės aktų reikalavimus.

Ką svarbiausia turiu žinoti?

Tai yra įstatyminės pareigos vykdymas. Prašome Jūsų užpildyti anketą, vadovaudamiesi mums taikomais teisiniais reikalavimais. Tokie įgaliojimai yra taikomi visoms Lietuvos Respublikos finansų įstaigoms. Kadangi esame finansų įstaiga, atidaranti klientams elektroninių pinigų sąskaitas bei vykdanti pinigines operacijas, tad privalome atsakingai rūpintis savo klientų duomenų saugumu bei pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencija.

Garantuotas konfidencialumas ir saugumas. Bendrovė užtikrina, kad klientų pateiktą informaciją, duomenis, susijusius su tarpusavio dalykiniais santykiais, saugo kaip ir bet kokią kitą konfidencialią informaciją kaip tai yra numatyta Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

Atnaujintą informaciją prašome pateikti per 60 kalendorinių dienų.

 

Iš anksto dėkojame už Jūsų bendradarbiavimą.

Jeigu turite klausimų, visada kreipkitės [email protected].

Plačiau apie pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo reikalavimus ir „Pažink savo klientą“ principą galite skaityti čia.

„NEO Finance“ komanda

Paskelbta:
2020-07-27
Pasidalinkite:
Panašios naujienos