Naujienos

Turto valdymo bendrovė „nordIX“ perka iš „NEO Finance“ paskolų portfelį už 950 tūkst. eurų

Turto valdymo bendrovė „nordIX“ perka iš „NEO Finance“ paskolų portfelį už 950 tūkst. eurų

NEO Finance AB
Pranešimas apie esminį įvykį

Po rugpjūčio mėn. sėkmingai pradėto bendradarbiavimo su „NEO Finance“, kurio metu Vokietijos fiksuoto pajamingumo turto valdytojas „nordIX“ įsipareigojo į „NEO Finance“ formuojamą paskolų portfelį investuoti mažiausiai 3 mln. eurų, institucinis investuotojas nusprendė įsigyti anksčiau suformuoto paskolų portfelio dalį.

Platformai su „nordIX“ sudarant naują sandorį, instituciniam investuotojui planuojama parduoti jau pirmojo sandorio metu nustatytus kriterijus, atitinkančią paskolų portfelio dalį. Portfelis bus parduotas su šalių suderinta ir abipusiai naudinga premijaIš „nordIX“ gautus pinigus „NEO Finance“ planuoja panaudoti obligacijų išpirkimui ir paskolų grąžinimui anksčiau sutarto laiko su kreditoriais bei įmonės veiklos vystymui.

„Naujas sandoris puikiai įrodo, kad partnerystė su „nordIX“ pradėta sėkmingai ir matydami abipusę naudą toliau tęsiame bendradarbiavimą. Institucinio investuotojo atėjimas mūsų platformai buvo didelis pripažinimas rinkoje, negana to, praėjus beveik dviem mėnesiams džiaugiamės užtikrindami sklandesnius platformos procesus, greičiau finansuodami paskolas rinkos sąlygas atitinkančiomis palūkanomis. Šio sandorio pagalba platforma sėkmingai eina savo ilgalaikių tikslų link, siekdama įgyvendinti pokytį, kad pagrindinis įmonės uždarbis būtų gaunamas ne iš investavimo, o iš tarpininkavimo“, - sako Evaldas Remeikis, „NEO Finance“ valdybos pirmininkas.

Skaičiuojant nuo įmonės veiklos pradžios, šiuo metu platforma pati suinvestavo į 2,3 mln. eurų paskolų portfelį, pirminėje rinkoje siekiant suteikti klientams paskolas per trumpesnį laiką.

2021 m. rugpjūčio 12 d. „nordIX“ pasirašę susitarimą su „NEO Finance“, įsipareigojo investicijas atlikti reguliariai per ateinančius metus. Praėjus beveik dviem mėnesiams nuo bendradarbiavimo pradžios, „nordIX“ jau suinvestavo beveik 700 tūkst. eurų į „NEO Finance“ paskolas.

Aleksėjus Loskutovas                        
Administracijos vadovas          
Email: [email protected]

Paskelbta:
2021-09-29
Pasidalinkite:
Panašios naujienos