Naujienos

Keičiasi NEO Finance, AB investavimo limitai į paskolas

Keičiasi NEO Finance, AB investavimo limitai į paskolas

„Paskolų klubo“ biržoje padaugėjus kreditų prašymų ir siekiant juos greičiau sufinansuoti, priimtas sprendimas nuo 2022 m. gegužės 20 d. padidinti NEO Finance, AB limitą, leidžiantį įmonei investuoti į paskolas.

Iki šiol NEO Finance, AB platformoje turėjo galimybę finansuoti iki 50 proc. sumos į visas biržoje patalpinamas paskolas. Augant paskolų pasiūlai ir stebint lėtesnį jų finansavimą, nuspręsta NEO Finance, AB investavimo limitą padidinti iki 80 proc. pradinės vartojimo kredito sumos. Kai vartojimo kredito gavėjui suteikiamas A+ arba A kreditingumo reitingas – NEO Finance, AB iš karto gali suteikti vartojimo kreditą iki 15 000 EUR, jeigu suteikiamas B kreditingumo reitingas – iki 8 800 EUR, tačiau ne daugiau kaip 80 procentų nuo pradinės Vartojimo kredito sumos. NEO Finance gali nesilaikyti aukščiau nurodytų maksimalių investavimo sumų ir suteikti vartojimo kreditą visų kreditingumo reitingų vartojimo kredito gavėjams, jeigu investuotojai jau sufinansavo bent 20 proc. vartojimo kredito sumos ir yra praėję mažiausiai 24 val. nuo prašymo suteikti vartojimo kreditą pateikimo biržoje.

Į C ir C- reitingų paskolas NEO Finance, AB galės investuoti tik tuomet, kai kiti investuotojai sufinansuos bent 20 proc. paskolos sumos ir bus praėję mažiausiai 48 val. nuo prašymo suteikti vartojimo kreditą pateikimo biržoje. Tokie pokyčiai padės greičiau įdarbinti investuotojų pinigus, paspartinant paskolų sufinansavimą.

„Paskutiniais mėnesiais per platformą finansuojamų paskolų suma sparčiai auga, biržoje – didesnis pasirinkimas investuotojams, o tai lemia ir kai kurių paskolų lėtesnį sufinansavimą. Reaguodami į situaciją, imamės veiksmų, kurie užtikrintų gerą paskolų gavėjų patirtį ir efektyvesnį jų prašymų įvykdymą. Šis sprendimas palankus abiem pusėms – investuotojų pinigai bus greičiau įdarbinami, o paskolos gavėjai gaus paskolą greičiau. Tai „Paskolų klubui“  suteiks dar didesnį pranašumą rinkoje – daugiau pritraukiamų paskolos gavėjų, daugiau investicinių galimybių investuotojams“, - teigia „Paskolų klubo“ vadovė Indrė Krasovskė.

Kaip ir anksčiau, ar paskola finansuojama NEO Finance, AB galima matyti biržoje prie kredito įkėlimo datos – NEO Finance, AB finansuojamos paskolos žymimos įmonės logotipu.

Paskelbta:
2022-05-20
Pasidalinkite:
Panašios naujienos