Naujienos
Kaip sužinoti, ar galiu pirkti išsimokėtinai

Kaip sužinoti, ar galiu pirkti išsimokėtinai

Sužinokite, ar galite pirkti išsimokėtinai

Pirkimas išsimokėtinai – ypač populiarus reiškinys. Perkant išsimokėtinai įsigyjamu turtu galima naudotis iš karto, o mokėti kas mėnesį dalimis. Pirkti išsimokėtinai galima tiek mažiau kainuojančius daiktus – buitinius prietaisus, smulkiąją elektroniką, tiek išties brangius, tokius kaip automobiliai, namų apyvokos reikmenys, kompiuteriai ir pan. Visgi, ne visi piliečiai gali lengvai pirkti išsimokėtinai. Vis sulaukiame klausimų „kaip sužinoti, ar galiu pirkti išsimokėtinai“, tad parengėme atskirą straipsnį, kuriame, tikimės, į kiekvieną „Ar galiu pirkti išsimokėtinai“ rasite atsakymą.

Pirkimas išsimokėtinai – reikalavimai pirkėjui

Pirkimas išsimokėtinai – ypač populiarus reiškinys. Perkant išsimokėtinai įsigyjamu turtu galima naudotis iš karto, o mokėti kas mėnesį dalimis. Pirkti išsimokėtinai galima tiek mažiau kainuojančius daiktus – buitinius prietaisus, smulkiąją elektroniką, tiek išties brangius, tokius kaip automobiliai, namų apyvokos reikmenys, kompiuteriai ir pan. Visgi, ne visi piliečiai gali lengvai pirkti išsimokėtinai. Vis sulaukiame klausimų „kaip sužinoti, ar galiu pirkti išsimokėtinai“, tad parengėme atskirą straipsnį, kuriame, tikimės, į kiekvieną „Ar galiu pirkti išsimokėtinai“ rasite atsakymą. Kad ir koks paprastas ir greitas būtų pirkimas išsimokėtinai, prieš ką nors įsigyjant derėtų pasitikrinti, ar galiu pirkti išsimokėtinai. Tiksliai į šį klausimą atsakys kreditą išduodanti bendrovė, tačiau kai kurios sąlygos yra universalios ir būtinos visiems norintiems pirkti išsimokėtinai.

Amžius, pilietybė

Pirkti išsimokėtinai gali tik pilnametystės sulaukę asmenys. T. y. 18 metų ar daugiau. Kai kurios kredito įstaigos yra nustačiusios ir amžių, iki kada išduodamas kreditas. Be to, norėdami pirkti išsimokėtinai Lietuvoje, turite būti Lietuvos Respublikos piliečiu ir turėti tai įrodantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą).

Pajamos, mokumas, kredito istorija

Perkant išsimokėtinai reikalaujama, kad perkantysis turėtų nuolatines pajamas bent 4 mėnesius iš eilės. Tai galioja tiek dirbantiems pagal darbo sutartį, tiek pensininkams, ūkininkams ar dirbantiems pagal verslo liudijimą / individualios veiklos pažymą. Norint gauti kreditą, tikrinamas ir jūsų mokumas bei kredito istorija. Tikrinant kredito istoriją analizuojama, ar neturite uždelstų ir neapmokėtų kreditų ar įsipareigojimų.

Finansavimo suma, grąžinimas

Finansavimo suma ir terminas priklauso nuo Jūsų pajamų, mokumo ir kredito istorijos.

Kiti reikalavimai

Galbūt nustebsite, bet, remiantis vartojimo kredito įstatymu, sutartį sudaryti galite tik dieną: nuo 7:00 iki 22:00.

Tikimės, kad dabar lengviau atsakysite į sau užduodamą klausimą ar galiu pirkti išsimokėtinai ir mažiau laiko praleisite ieškodami informacijos. Galutinį sprendimą, ar galite pirkti šiuo būtu priims konkreti lizingo bendrovė, tačiau jūs jau žinote, kokie yra pagrindiniai keliami reikalavimai finansavimui gauti. Jei norite įsigyti brangesnį daiktą, visuomet galite apsvarstyti vartojimo paskolą.

Paskelbta:
2023-05-29
Pasidalinkite:
Panašios naujienos