Naujienos
Patarimai, padėsiantys paskolos paraišką užpildyti teisingai

Patarimai, padėsiantys paskolos paraišką užpildyti teisingai

Patarimai, padėsiantys paskolos paraišką užpildyti teisingai

Ar kada nors pildydami paskolos paraišką pagalvojote, kad jūsų pateikta informacija (klaidinga arba teisinga) ir bus naudojama vertinant jūsų kreditingumą? Nors paskolos paraiškos pildymas nėra itin sudėtingas procesas, visgi dažnu atveju klientai klysta, nes neteisingai užpildo duomenis. Dėl šios priežasties paskolos prašymas gali būti atmestas.

Užpildytoje paskolos paraiškoje vertinami yra tiek kliento nurodyti duomenys, tiek iš oficialių šaltinių gaunama informacija – kuo didesnis neatitikimas tarp jų, tuo ilgiau truks paraiškos tikslinimas ir vertinimas, todėl klientai, norėdami gauti atsakymą greitai, pildant paraišką turėtų nurodyti kuo tikslesnius duomenis.

Šie patarimai gali padėti teisingai užpildyti paraišką paskolai gauti:

  • Paraiškoje nurodykite tikslų 4 mėnesių gaunamų pajamų vidurkį atskaičius mokesčius, t. y. gaunamą atlyginimą „į rankas“, ne „ant popieriaus“.
  • Jeigu esate susituokę, atskirkite savo asmeninius ir sutuoktinio įsipareigojimus.
  • Jeigu su sutuoktiniu negyvenate, bet oficialiai nesate išsiskyrę, tai jūs vis dar vedęs / ištekėjusi. Tai taip pat svarbu įsidėmėti.
  • Vedybinė / povedybinė sutartis nėra santuokos liudijimas – tai yra atskirai pasirašoma sutartis dėl turto ir įsipareigojimų atskyrimo po santuokos. Pildant paraišką svarbu tą žinoti ir atskirti.
  • Statutinis pareigūnas yra valstybės tarnautojas. Jeigu jūs esate pardavėjas, statybininkas ar vadybininkas, tai, greičiausiai, nesate statutinis pareigūnas ir paraiškoje to neturi žymėti.
  • Būtinai nurodykite tiksliai, kokį turtą turite – namą, butą, sklypą, automobilį. Vertinant paraišką, į turtą, be abejo, bus atsižvelgta.
  • Tiksliai pažymėkite išlaikomų asmenų, t. y. nepilnamečių vaikų, skaičių.

Kuo tiksliau nurodysite visą informaciją, tuo greičiau pateiksime jums atsakymą. Išsamūs duomenys taip pat lemia jūsų kreditingumo reitingą, o nuo jo priklauso jums siūlomos paskolos sąlygos.

Norintiems pasiimti paskolą, siūlome užsukti į Paskolų klubo puslapį ir užpildyti paskolos paraišką.

Paskelbta:
2023-06-27
Pasidalinkite:
Panašios naujienos