REKOMENDACIJOS PROGRAMA „PAKVIESK DRAUGĄ“

GAUKITE €10 UŽ PAKVIESTĄ DRAUGĄ 

Paskolų klubo rekomendacijos programa „Pakviesk draugą“ (toliau Rekomendacijos programa) esamiems „Paskolų klubo“ investuotojams suteikia galimybę ne tik papildomai užsidirbti, tačiau ir pakviesti savo draugus prisijungti prie „Paskolų klubo“ investuotojų gretų bei atrasti naujas investavimo galimybes.

„Paskolų klubo“ investuotojo paskyroje yra nurodomas investuotojui suteiktas unikalus kodas ir unikali URL nuoroda. Norint savo draugą pakviesti investuoti „Paskolų klube“, investuotojas gali pasidalinti jam suteiktu unikaliu kodu, kurį pakviestas draugas turėtų suvesti registracijos metu, arba draugui išsiųsti unikalią URL nuorodą.

„Paskolų klubo“ investuotojas už kiekvieną pakviestą draugą, jeigu pakviestas draugas per 90 dienų nuo registracijos dienos suinvestavo bent 150 eurų, gauna 10 eurų. Kai pakviestas draugas atsidaro „Paskolų klubo“ elektroninių pinigų sąskaitą, jam pervedami 10 €, kurie skirti investuoti „Paskolų klubo“ tarpusavio skolinimo platformoje.

Kaip prisijungti prie programos?

Prisijunkite prie savo „Paskolų klubo“ paskyros ir prie nustatymų ieškokite skilties „REKOMENDACIJOS“.

Ten Jūs rasite savo kodą ir nuorodą, kuriais galėsite pasidalinti su savo draugais.

Jeigu Jūsų draugas pasinaudos Jūsų nuoroda, jam automatiškai priskirs Jūsų kodą arba jis galės jį suvesti registracijos metu laukelyje „Rekomendacijos/Dovanų kodas“.

Su Jūsų kodu draugai iš karto gaus  10 €, kurie bus skirti investicijoms, o kai tik jie investuos 150 € per pirmas 90 d., į Jūsų sąskaitą taip pat pervesime 10 €. 

PARTNERYSTĖS PROGRAMOS SĄLYGOS

  • Apdovanojimas už pakviestą draugą suteikiamas tik tuo atveju, jeigu pakviestas draugas „Paskolų klubo“ tarpusavio skolinimo platformoje per 90 dienų nuo registracijos dienos suinvestavo bent 150 €.
  • Rekomendacijos programos apdovanojimas už pakviestą draugą yra 10 €.
  • Apdovanojimas už pakviestą draugą suteikiamas kitą dieną po to, kai pakviesto draugo investicinio portfelio dydis pasiekė bent 150 €.
  • Pakviestam draugui iš karto po to, kai „Paskolų klube“ atsidaro elektroninių pinigų sąskaitą, į jo elektroninių pinigų sąskaitą pervedami 10 €, kurie yra skirti investuoti „Paskolų klubo“ tarpusavio skolinimo platformoje.
  • Dalyvauti Rekomendacijos programoje ir kviesti draugus investuoti „Paskolų klube“ gali tik „Paskolų klubo“ investuotojo paskyrą turintys asmenys.
  • Investuotojas gali kviesti neribotą skaičių draugų.
  • Rekomendacijos programos gautų pajamų apmokestinimas yra vartotojo atsakomybė.
  • „Paskolų klubas“ pasilieka teisę keisti Rekomendacijos programos sąlygas ar bet kuriuo metu nutraukti Rekomendacijos programą. Organizatorius įsipareigoja iš anksto pateikti tokią informaciją savo tinklapyje.

 Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?