IPO aukcionas baigtas

Apie „NEO Finance“

Pirmaujanti Lietuvos P2P vartojimo kreditų platforma, sujungianti skolintojus tiesiogiai su besiskolinančiais.

„NEO Finance“ – fintech startuolis, valdantis ir administruojantis vieną iš lyderiaujančių Lietuvos tarpusavio (angl. P2P, peer-to-peer) skolinimosi ir investavimo platformą „Paskolų klubas“. „NEO Finance“ siūlo vartojimo kreditus ir yra tarpininkas tarp besiskolinančiųjų, kurie skolinasi iki 15 000 EUR, ir skolintojų (investuotojų), kurie nori įdarbinti savo pinigus ir užsidirbti papildomai. Tai leidžia įmonei pasiūlyti mažesnes metines palūkanas kreditų gavėjams (nuo 6%), o taip pat didesnę investicinę grąžą investuotojams (vidutiniškai 12%).

„NEO Finance“ turi elektroninių pinigų įstaigos licenciją, leidžiančią vykdyti veiklą visoje Europos Sąjungoje. Licencija buvo išduota Lietuvos banko, ir leidžia operacijas P2P (tarpusavio skolinimo) ir vartojimo kreditų rinkose. „NEO Finance“ yra prižiūrima Lietuvos banko, kas reiškia, kad įmonė privalo atlikti išorinį auditą bent vieną kartą per metus, ir nuolat pristatyti reikiamas ataskaitas Lietuvos bankui.

Rodyti daugiau...

Pagrindiniai mūsų skaičiai

Pirminis viešas akcijų siūlymas (IPO) – natūralus bet kokios augančios įmonės žingsnis. Pasiruošimą IPO pradėjome dar 2018-aisiais. Mūsų tikslas – parodyti, kad esame pasiruošę ne tik būti, bet ir likti atsakinga ir atskaitinga organizacija.

500 000 €
Mažiausiai ieškome
3,14 €
Minimali akcijos kaina
2 500 000 €
Daugiausiai ieškome

Kaip mes tai pasieksime

Kas yra Dutch auction metodas?

Savo IPO įgyvendinimui mes pasirinkome Dutch auction (verčiant pažodžiui – olandiškojo aukciono) metodą. Tai reiškia, kad „NEO Finance“ potencialiems investuotojams pateiks žemesniąją vienos akcijos kainos ribą, tačiau galutinai akcijų kainą nustatys potencialūs investuotojai, kurie, dalyvaudami aukcione (t.y. atlikdami „statymus“, angl. bids), rinksis ne tik norimų pirkti akcijų skaičių, tačiau ir jų kainą. Maksimalus akcijų skaičius, planuojamas parduoti IPO proceso metu, yra apribotas 796 178 vienetais akcijų. Tiek instituciniai, tiek privatūs (mažmeniniai) investuotojai galės atlikti savo „statymus“ IPO platformoje, kurioje jie turės užsiregistruoti.

Viešą akcijų siūlymą įgyvendins ne tik pati „NEO Finance“, tačiau ir „Šiaulių bankas“, kuris taip pat priims investuotojų siūlymus. Todėl įsigyti akcijų galėsite dviems būdais: i) per IPO platformą; ii) per finansų maklerių įmones arba bankus. Dėl to kviečiame jus spausti žemiau esantį „Jungtis prie IPO“ mygtuką ir registruotis statymams. IPO platforma statymams bus atvira laikotarpiu nuo 2019 m. gegužės 15 d. 10:00 val. iki birželio 4 d. 23:59 val. Kiekvienam – tiek instituciniam, tiek privačiam – investuotojui bus užtikrintos lygios teisės į akcijų pirkimą. „NEO Finance“ vadovai, valdybos ir stebėtojų tarybos nariai ir su jais susiję asmenys IPO procese dalyvauti negalės.

Mūsų pasiekimai

Nepaisant to, kad esame dar visai jauna įmonė, itin didžiuojamės iki šiol įgyvendintais savo pasiekimais. Esame tikri, kad dar daugiau reikšmingų įvykių ir etapų mūsų laukia ateityje, tad esame pasiryžę dirbti dar sunkiau, kad visus juos pasiektume.

2019 m. kovas:
Pasiekta rekordinė – 1,6 mln. EUR per mėnesį – išduotų paskolų suma.
2019 m. kovas:
Viso įmonės veiklos laikotarpio metu išduotos paskolos pasiekia 30 mln. EUR.
2019 m. sausis:
Uždaromi rekordiniai 2018-ieji metai, per kuriuos buvo išduota vartojimo kreditų už 14 mln. EUR, kas reiškia 60 proc. augimą, lyginant su 2017-aisiais.
2018 m. gruodis:
„NEO Finance“ sėkmingai užbaigia crowdfunding kampaniją Seedrs platformoje, pritraukusi daugiau lėšų, nei planuota, t.y. 210 000 EUR.
2018 m. spalis:
„NEO Finance“ tampa pirmąja Lietuvos įmone, pradedančia sutelktinio finansavimo (angl. crowdfunding) kampaniją Seedrs platformoje, su tikslu pritraukti 200 000 EUR.
Rodyti daugiau..

Paskolų klubas dabar:

9222
Aktyvių investuotojų
65859
Registruotų paskolos gavėjų
43 197 545 €
Sufinansuota paskolų
112%
2018 metų augimas

Papildoma informacija

„NEO Finance“ akcijos bus viešai platinamos Lietuvoje ir Nyderlanduose ir neviešai Estijoje. Visgi, remiantis ESMA organizacijos išaiškinimu, kiekvienas Europos Sąjungos (ES) ir Europos Ekonominės Erdvės (EEE) gyventojas savo iniciatyva gali dalyvauti „NEO Finance“ IPO ir įsigyti įmonės akcijų.

Lėšos, kurias „NEO Finance“ pritrauks IPO metu, bus naudojamos strateginiams įmonės tikslams pasiekti

  • Per mėnesį išduoti 5 mln. EUR vartojimo kreditų. Tai bus pasiekta dviem būdais: renkantis skverbimosi į rinką strategiją, t.y. didinant Lietuvoje išduodamų vartojimo kreditų apimtis; taip pat plečiantis į pasirinktą užsienio rinką, joje įkuriant tarpusavio skolinimo ir investavimo įmonę.
  • Padidinti metines mokėjimo inicijavimo paslaugos (MIP) pajamas iki 3 mln. EUR. Šis tikslas taip pat bus pasiektas dviem būdais: skverbiantis į rinką, t.y. siekiant kiek įmanoma greičiau tapti mokėjimų rinkos lyderiais Lietuvoje, o taip pat plečiantis į užsienio rinkas, pradedant aktyvius MIP pardavimus bent šešiose ES šalyse.
  • Padidinti aktyvių investuotojų į paskolas skaičių iki 25 000. Tai bus pasiekta įkūrus įmonę Nyderlanduose (tai buvo padaryta 2019 m. kovo mėn.), o taip pat įgyvendinant rinkos skvarbos strategiją ES ir EEE šalyse, t.y. aktyviai reklamuojant ir skatinant „NEO Finance“ investavimo paslaugas.
  • Atlikti galimybių studiją naujoms verslo plėtros galimybėms, remiantis partnerystėmis ir franšizėmis.Tai reiškia būdų, kaip išplėsti įmonės verslą, atradimą ir įgyvendinimą ES ir EEE šalyse, remiantis įmonės jau sukurta platforma ir turima neribota elektroninių pinigų įstaigos licencija.

„NEO Finance“ pasilieka teisę keisti ir plėtoti savo strategiją ir tikslus, kas gali reikšti pokyčius ir pritrauktų lėšų panaudojimo kryptyse. Taip gali nutikti dėl naujų verslo galimybių ar pelningų veiklų atsiradimo, taip pat dėl tam tikrų rinkos pokyčių.

Apie mus rašo

2019 05 05 „NEO Finance“ pradeda viešą savo akcijų platinimą 2018 05 01 Paaiškėjo daugiau detalių dėl šiemet pirmo lietuviško IPO 2019 04 22 „NEO Finance“ atidarė įmonę Nyderlanduose 2019 01 22 Bankininkai eina dirbti į „fintech“: pasaulinė ir lietuviška tendencija 2019 01 20 Vartojimo kreditai ir paskolos su NT įkeitimu: kas rizikingiau
Rodyti daugiau...

Turite klausimų?

Susisiekite
Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?