Naujienos

„Paskolų klubas“ skolas išieško visame pasaulyje

„Paskolų klubas“ skolas išieško visame pasaulyje

Komplikuotas skolų išieškojimo procesas – vienas didžiausių galvos skausmų bet kuriam skolintojui. Neretai procesas yra neaiškus, sudėtingas ir prastai komunikuojamas skolintojui.

Siekdami, kad „Paskolų klubo“ kredito gavėjų skolos būtų išieškomos kuo greičiau ir efektyviau, dar 2018 m. birželį įmonės partneriai, skolų išieškojimo įmonė „Legal Balance“ pasirašė sutartį su „EOS Holding GmbH“ – pasauliniu skolų išieškojimo lyderiu, kuris užtikrins dar spartesnį ir tikslingesnį išieškojimą bet kurioje pasaulio šalyje, į pagalbą pasitelkiant „Cross-border“ platformą. Ši platforma – tai unikalus įrankis, kuriuo naudojantis „Legal Balance“ skolą perduoda „EOS“, o „EOS“ – savo partneriams reikiamoje užsienio šalyje. Tokiu būdu užtikrinamas efektyvus skolos išieškojimo procesas, kadangi „EOS“ partneriai išsidėstę daugiau nei 180-yje šalių, o reikiamos šalies teisės, kultūros ir kitų niuansų išmanymas – itin svarbus bet kokios skolos išieškojimo procese.

„Džiaugiamės galėdami nuolat tobulinti savo paslaugas ir pasiūlyti pasaulyje lyderiaujančių įmonių kompetencijas ir įrankius savo klientams Lietuvoje. Tikiu, kad bendradarbiavimas su „EOS“ tik pagerins skolų išieškojimo procesus, o „Paskolų klubo“ investuotojai bus patenkinti ne tik jų rezultatais, bet ir aiškia išieškojimo proceso komunikacija“ – sakė „Legal Balance“ vadovas Marius Šlepetis.

„Paskolų klubo“ skolų išieškojimo partneriai „Legal Balance“ itin džiaugiasi pirmaisiais sėkmingais „Cross-border“ platformos veiklos mėnesiais. Nuo sutarties pasirašymo dienos iki gruodžio mėnesio pradžios „Legal Balance“ išieškojimui užsienyje jau pateikė per šimtą bylų už daugiau kaip 1,7 mln. EUR turtinių reikalavimų, iš kurių penkios bylos yra išieškomos „Paskolų klubo“ investuotojų naudai.

„Pirmųjų bendradarbiavimo mėnesių rezultatai pozityviai nuteikia ne tik dėl to, kad pavyko perduoti įsisenėjusias bylas išieškojimui į tokias šalis kaip Uzbekistanas, Jungtinės Amerikos Valstijos ar Jungtiniai Arabų Emyratai, tačiau jau turėjome ir galimybę džiaugtis atgautomis lėšomis iš skolininkų, įsikūrusių Europos Sąjungos šalyse. Likome nustebinti, kaip operatyviai pavyko atgauti pinigus iš ES gyvenančių skolininkų. Suprantame, kad procesai Rytų valstybėse trunka ilgiau, tačiau esame itin patenkinti tiek Rytų, tiek Vakarų partnerių komunikacija, teikiama informacija bei pagalba išieškojimo procese“  – sakė M. Šlepetis.

Paskelbta:
2018-12-19
Šaltinis:
Pasidalinkite:
Panašios naujienos