Naujienos

Kas laukia 2019-aisiais? | Hobbyinvestor apžvalga

Kas laukia 2019-aisiais? | Hobbyinvestor apžvalga

2018-ieji „NEO Finance“ buvo itin sėkmingi ir turiningi.

Žemiau dalijamės mūsų partnerio, Hobby Investor autoriaus Sebastiano, nuomone apie mūsų platformą:

NEO Finance investuoju jau daugiau nei pusę metų. Po pirmųjų septynių mėnesių apžvelgti paskolas, kurios yra ilgesnės nei treji metai, žinoma, yra neįmanoma, kol kas galiu tik aptarti savo pirmus įspūdžius naudojantis platforma. O jie yra tikrai gerai. Labai teigiamai žiūriu į faktą, kad NEO Finance patys yra paskolos savininkai ir tai, kad aš, kaip investuotojas, pats galiu pasirinkti, į kurias paskolas noriu investuoti.

NEO Finance suteikia nemažai informacijos apie kredito gavėją. Taip pat turiu galimybę matyti, kaip investuotojai finansuoja tam tikrą paskolą bei nuspręsti, ar noriu prie jų prisijungti.

Kreditingumo reitingai, kuriems suteikiami kreditai, yra nuo A (labiausiai patikimo) iki C (mažiausiai patikimo). Kreditingumo reitingas taip pat padeda nustatyti ir palūkanų normą, kurią kredito gavėjas turės mokėti. Palūkanų normos NEO Finance platformoje gali kilti iki 28% kai, tuo tarpu, kitose P2P platformose pats esu matęs palūkanas iki 25%. NEO Finance taip pat reikia buyback paslaugą, tačiau ji yra šiek tiek kitokia, nei mums įprasta. Jei buyback jums nepakanka, galite investuoti pasinaudodami Užtikrinimo fondu kuris, paskolai tapus nemokia, už tam tikrą mokestį padengia 100% jūsų investuoto kapitalo.

Visa straipsnį (vokiečių kalba) rasite sekdami šią nuorodą:

https://hobbyinvestor.de/neo-finance-mit-p2p-krediten-zum-boersengang/

Sėkmingų investicijų!

Paskelbta:
2019-01-30
Pasidalinkite:
Panašios naujienos