Naujienos

Interviu su Denny Neidhardt, re:think P2P-Kredite įkūrėju

Interviu su Denny Neidhardt, re:think P2P-Kredite įkūrėju

Prieš keletą savaičių atlikome interviu su mums jau geru draugu spęjusiu tapti Denny Neidhardt, re:think P2P-Kredite blog`o, rašančio apie investavimą į P2P platformas, įkūrėju. Jo nuoroda – čia: https://rethink-p2p.de/, jei suprantate vokiškai, labai rekomenduojame sekti šį puslapį! O be to, visad galima pasinaudoti Google Translate paslaugomis. :)
Gero skaitymo!


Kaip sužinojote apie „NEO Finance“?

Ko gero, prieš šešis – septynis mėnesius. Visgi, kaip tiksliai tai įvyko, tiesą sakant, nepamenu. Greičiausiai, jus atradau pats, tiesiog „guglindamas“, arba gavęs el. laišką iš „TargetCircle“.


Kodėl pasirinkote būtent „NEO Finance“, o ne kurią nors kitą lietuvišką P2P platformą?

Turiu jus šiek tiek pataisyti: šių metų birželį pradėjau investuoti Debitum Network.

Kalbant apie „NEO Finance“, mane patraukė keletas momentų. Pirmiausia – įmonės skaidrumas ir pajamų šaltinių įvairovė (įskaitant mokėjimo inicijavimo paslaugą). Taip pat faktas, kad įmonė turi elektroninių pinigų licenciją, koncentruojasi į labai aiškų kredito gavėjų segmentą, turi unikalų rizikos vertinimo modelį, skirtingus saugumo „sluoksnius“, galiausiai – jos skolų išieškojimo skaičiai ir bendras įmonės augimo potencialas.

Po to, kai Vilniuje gyvai susitikau su jūsų komanda, tik dar labiau įsitikinau, kad jūsų verslo modelis – tvarus ir patikimas.
 

Kuo, jūsų akimis, Lietuvos P2P rinka skiriasi nuo latviškosios ar estiškosios?

Itin daug pasakyti negaliu, tačiau pats akivaizdžiausias momentas – tas, kad Lietuvos rinka yra labiausiai reguliuojama iš visų trijų Baltijos šalių.

 

Kaip, jūsų akimis, investavimas „NEO Finance“ skiriasi nuo investavimo kitų Baltijos šalių P2P platformose?

Sunku pasakyti, pirmiausia dėl to, kad iki galo nesu išanalizavęs ir išbandęs visų investavimo „NEO Finance“ platformoje galimybių, o taip pat ir neturiu tiek daug investavimo patirties kitose platformose. Mano darbo principas remiasi tuo, kad dažniausiai lieku dirbti ties keliomis platformomis, kurioms pasitikiu labiausiai, ir tik tuomet jas „narstau po kaulelį“.
 

Savo knygoje jūs atkreipėde dėmesį į mūsų IPO. Ar sekėte jo eigą? Ar pats dalyvavote jame?

Žinoma, sekiau jūsų IPO ir jo eigą. Jo metu sužinojau ir naujų dalykų – pavyzdžiui, kas yra olandiškojo aukciono metodas, kuriuo IPO įgyvendinote. Visgi, akcijų nepirkau. Bent kol kas, esu patenkintas savo portfeliu, kurį esu sukaupęs jūsų platformoje.
 

Kaip manote, kokie yra didžiausi iššūkiai, laukiantys Baltijos šalių, o taip pat ir Lietuvos, P2P platformų, į kuriuos jos turėtų atkreipti dėmesį?

Manau, kad pati pirmoji kliūtis, kurią P2P platformos turėtų įveikti, yra pasitikėjimo jomis klausimas. Tam, kad būtų laikomos patikimomis, jos privalo būti atviros, skaidrios, turi palaikyti komunikaciją ir dialogą su visomis šalimis, ir taip pat, žinoma, rodyti gerus verslo rezultatus.


Ačiū už jūsų laiką!

Paskelbta:
2019-07-22
Šaltinis:
Pasidalinkite:
Panašios naujienos