Naujienos

„Neopay" ateina į antrą, po Lietuvos, Latvijos rinką

„Neopay" ateina į antrą, po Lietuvos, Latvijos rinką

„NEO Finance" seka IPO metu nurodytą plėtros strategiją pradėti teikti mokėjimo inicijavimo paslaugą (MIP) penkiose ES šalyse ir su MIP „Neopay" ateina į antrą, po Lietuvos, Latvijos rinką.

„NEO Finance" seka IPO metu nurodytą plėtros strategiją pradėti teikti mokėjimo inicijavimo paslaugą (MIP) penkiose ES šalyse ir su MIP „Neopay" ateina į antrą, po Lietuvos, Latvijos rinką. Pirmasis Latvijos klientas, pradėjęs naudotis paslauga nuo šio ketvirtadienio (2020-01-16), yra internetinė vaistinė AZETA.LV, priklausanti Šiaurės Europos ir Baltijos šalių regione veikiančiam vaistinių tinklui „EUROAPOTHECA“.

AZETA SIA vadovė Justė Levčenkaitė komentuoja tokį pasirinkimą: „Mūsų klientams tiek Lietuvoje, tiek ir Latvijoje svarbu turėti galimybę atsiskaityti jiems patogiais būdais, o pats procesas turi vykti greitai ir paprastai, todėl nusprendėme Latvijoje pradėti partnerystę su "NEO Finance", kurie, kaip ir mes, yra orientuoti į klientų patirties gerinimą“.

„NEO Finance“ valdybos pirmininkas Evaldas Remeikis pažymi tokio bendradarbiavimo svarbą įmonei: “Latvijos rinka yra labai svarbi mums dėl savo geografinės padėties, joje veikiančių bankų ir įmonių. Nemažai mūsų lietuviškų klientų turi elektroninius verslus ir šioje kaimyninėje šalyje, todėl, jų prašomi, pradėjome “Neopay“ plėtrą į užsienio rinką nuo Latvijos.”

Paskelbta:
2020-01-17
Pasidalinkite:
Panašios naujienos