Naujienos

A+ reitingas: minimali rizika - solidi grąža

A+ reitingas: minimali rizika - solidi grąža

Norėdami išskirti pačios mažiausios rizikos investicijas, pristatome A+ reitingą. Tai patys patikimiausi klientai, kurie iki šiandien buvo priskiriami A reitingui, o nuo šiandien turės atskirą A+ reitingą.

A+ reitingas pasižymi itin aukštu patikimumu, tad rizika investuojant į šį reitingą yra itin maža, tuo tarpu palūkanų grąža išlieka išties solidi.

Palūkanos šiam reitingui prasideda nuo 6% mažiausioms sumoms ir nuo 11% didžiausioms sumoms. Investuojant į šio reitingo paskolas ir norint dar labiau minimalizuoti riziką, investuotojai gali rinktis ir žymiai pigesnę nei kitų reitingų "Užtikrinimo Fondo" paslaugą.

"Buyback" (paskolos pardavimo) paslaugos koeficientas išlieka toks kaip A reitingo. Paskolų Klubo siūloma supirkimo kaina siekia net 70-80% paskolos likutinės vertės.

Investuojate automatiniu būdu? Nepamirškite susikurti automatinio skelbimo naujajam reitingui ir būkite auto-skelbimų eilės priekyje.

A+ reitingas leis sutaupyti ir aukščiausią patikimumą turintiems paskolos gavėjams, kuriems paslaugas teiksime su mažesniu Tarpininkavimo Mokesčiu nei kitiems reitingams.

Paskelbta:
2020-04-09
Pasidalinkite:
Panašios naujienos