Naujienos

Ar jau atradote antrinę rinką ir jos siūlomas galimybes?

Ar jau atradote antrinę rinką ir jos siūlomas galimybes?

Unikali galimybė įsigyti palankių investavimo pasiūlymų!


Esant neapibrėžtumui finansų rinkose dėl COVID-19 viruso, dalis investuotojų perkelia savo portfelius į kitus, rizikingesnius finansinius instrumentus ir dėl to dalį savo Paskolų Klubo portfelio parduoda.

Kadangi pardavėjų daugiau nei pirkėjų, kainos ypač palankios pastariesiems.

Antrinė rinka - galimybė praplėsti savo investavimo galimybes:

* Taupykite laiką - Pirkti investicijas antrinėje rinkoje galite ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu, pagal Jūsų nustatytus kriterijus. 

* Padidinkite grąžos potencialą - Didžioji dalis investicijų antrinėje rinkoje turi mokėjimo istoriją, dalis mokėjimo laikotarpio yra praėję. Todėl galima įsigyti trumpo laikotarpio investicijų. Statistiškai paskola linkus tapti "Default" per pirmus 25% paskolos mokėjimo laiko, todėl perkant antrinėje rinkoje galite mažinti riziką.

* Valdykite rizikas - Pirkite nevėluojančias ir parduokite vėluojančias investicijas. Sąlygos antrinėje rinkoje šiuo metu geresnės nei "BuyBack"!

* Investuokite į žmonių galimybę uždirbti - Krizės metu, sumažėjus pajamoms, paskolos gavėjai gali kreiptis dėl "kredito atostogų" iki 3 mėn. laikotarpiui. Nors kredito gavėjai gauna galimybę atidėti įmokas, per tuos mėnesius, jie privalo mokėti palūkanas.

Apsilankykite Antrinėje Rinkoje

Paskelbta:
2020-04-17
Pasidalinkite:
Panašios naujienos