Naujienos

Ar jau atradote antrinę rinką ir jos siūlomas galimybes? 2020-04-17

Ar jau atradote antrinę rinką ir jos siūlomas galimybes?

Unikali galimybė įsigyti palankių investavimo pasiūlymų!


Esant neapibrėžtumui finansų rinkose dėl COVID-19 viruso, dalis investuotojų perkelia savo portfelius į kitus, rizikingesnius finansinius instrumentus ir dėl to dalį savo Paskolų Klubo portfelio parduoda.

Kadangi pardavėjų daugiau nei pirkėjų, kainos ypač palankios pastariesiems.

Antrinė rinka - galimybė praplėsti savo investavimo galimybes:

* Taupykite laiką - Pirkti investicijas antrinėje rinkoje galite ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu, pagal Jūsų nustatytus kriterijus. 

* Padidinkite grąžos potencialą - Didžioji dalis investicijų antrinėje rinkoje turi mokėjimo istoriją, dalis mokėjimo laikotarpio yra praėję. Todėl galima įsigyti trumpo laikotarpio investicijų. Statistiškai paskola linkus tapti "Default" per pirmus 25% paskolos mokėjimo laiko, todėl perkant antrinėje rinkoje galite mažinti riziką.

* Valdykite rizikas - Pirkite nevėluojančias ir parduokite vėluojančias investicijas. Sąlygos antrinėje rinkoje šiuo metu geresnės nei "BuyBack"!

* Investuokite į žmonių galimybę uždirbti - Krizės metu, sumažėjus pajamoms, paskolos gavėjai gali kreiptis dėl "kredito atostogų" iki 3 mėn. laikotarpiui. Nors kredito gavėjai gauna galimybę atidėti įmokas, per tuos mėnesius, jie privalo mokėti palūkanas.

Apsilankykite Antrinėje Rinkoje

Paskelbta:
2020-04-17
Pasidalinkite:
Panašios naujienos