Naujienos

Kaip sutaupyti darant namų remontą?

Kaip sutaupyti darant namų remontą?

Reikia atsinaujinti? Paskolų Klubas pagelbės! 2019 metais namų remontas buvo trečia pagal populiarumą nurodyta paskolos priežastis po refinansavimo ir vartojimo kredito.

2019 metais Paskolų Klube net 11% visų paskolų, tai yra 2 025 739, 29 eurų, buvo imta namų remontui.

Norite atnaujinti namus? Kreipkitės į Paskolų Klubą!

Kaip sutaupyti nusprendus daryti namų remontą?

Pateikiame 5 patarimus, kuriais vadovaudamiesi galėsite sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

1. Laikykitės biudžeto.

Prieš pradėdami darbus tikriausiai nemažai laiko praleidote sudarinėdami projekto biudžetą. Laikykitės jo! Nepasiduokite pagundai išleisti daugiau - prieš didindami biudžetą visapusiškai apsvarstykite ar to tikrai reikia.

2. Ieškokite geriausio varianto.

Kartais daug paprasčiau pasirinkti pirmą rastą įmonę, prekę, medžiagą, darbuotoją ar, galų gale, kreditorių, tačiau ar tai tikrai geriausias variantas? Neturėdami galimybės palyginti nežinosite, ar tikrai renkatės palankiausią pasiūlymą.

Ieškodami geriausio varianto nežiūrėkite vien į kainą - atkreipkite dėmesį į kokybę, patogumą, laiko kaštus.

Lygindami prekes ar paslaugas, kurias naudosite namų remonte, galite tikrai nemažai sutaupyti ir gauti didesnę naudą.

3. Dalį darbų atlikite patys.

Atnaujindami namus nemažai darbų galėsite pasidaryti patys - ištapetuoti sieną, pakabinti lentyną ar surinkti lovą. Nežinote kaip tai padaryti? Internete galite rasti mokomųjų video, kurie padės jums teisingai atlikti darbus.

4. Atnaujinkite namus etapais.

Planuojate atnaujinti visus namus? Apsvarstykite ar tikrai verta imtis tokio didelio projekto vienu kartu - visą butą ar namą atnaujindami vienu metu ilgą laiko tarpą turėsite glaustis kur nors kitur - tai gali tapti dideliu finansiniu iššūkiu. Gal galite pradėti pamažu, pavyzdžiui,  nuo svetainės ir, kol vyksta darbai, vakaroti miegamajame? 

Parduotuvėse dažnai išparduodami prekių likučiai, kuriuos pirkdami galite ženkliai sutaupyti. Galbūt medžiagų neužteks visam būstui, tačiau vienam ar keliems kambariams tikrai pakaks. Tokiu būdu galite susikurti skirtingas, unikalias erdves kiekviename kambaryje.

5. Išsigryninkite prioritetus.

Gal puošnios vonios plytelės ar prašmatnios valgomojo kėdės ir yra kažkas, ko labai norėtumėte, apsvarstykite, ar tai tikrai yra prioritetas. 

Prioritetų nusistatymas yra itin svarbu. Pavyzdžiui, jeigu gaminti yra jūsų aistra, tai investicija į virtuvės techniką yra puikus pasirinkimas, tačiau jeigu mikrobangų krosnelė yra jūsų geriausia draugė, gal verta pataupyti ir įsigyti paprastesnę orkaitę ar kaitlentę.

Investuoti daugiau patartina į ilgo naudojimo statybinę įrangą – tarkime rinkdamiesi vonios komplektą, geriau daugiau pinigų skirkite potinkiniam WC rėmui, kurį pakeisti vėliau bus sudėtinga, tuo tarpu patį WC pakeisti galėsite lengvai ir greitai, kai finansinė padėtis leis atsinaujinti. 

 

Neužmirškite, jog namų remontas yra investicija. Atnaujinę namus už kelis tūkstančius galite ženkliai pakelti jų vertę. Net ir kosmetinis namų atnaujinimas dažnai kilsteli nekilnojamojo turto vertę tūkstančiais ir gali atsipirkti su kaupu. Be abejo, visiškai suprantama, jog ne kiekvienas turi laiko bei galimybių taupyti. Tokiu atveju, paskola būsto remontui gali tapti puikia išeitimi.


Gaukite pasiūlymą neišėję iš namų ir atnaujinkite savo namus!
Paskolų Klube dabar puikios sąlygos skolintis - metinė palūkanų norma nuo 6%, skolintis galima net iki 20 000 eurų, o grąžinimo laikotarpį galima rinktis nuo 1 mėnesio iki 7 metų.


Tipinis pavyzdys:

Pavyzdžiui, skolinamasi 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui. Fiksuotoji metinė palūkanų norma – 6%, BVKKMN – 12.37%, sutarties administravimo mokestis – 0 €, tarpininkavimo mokestis – 62.75 € (įtrauktas į eilines mėnesio įmokas), bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 63.68 €, bendra kredito gavėjo mokama suma – 1126.56 €, eilinė mėnesio įmoka – 46.94 €

Paskelbta:
2020-05-08
Pasidalinkite:
Panašios naujienos