Naujienos

Keičiasi „Buyback“ sąlygos, investuojant į A+ paskolas

Keičiasi „Buyback“ sąlygos, investuojant į A+ paskolas

Nuo šiandien (04.12) sufinansuotoms naujoms A+ reitingo paskoloms „NEO Finance“ pradeda taikyti naują „Buyback“ kainodarą, kuri galioja rankiniu būdu arba su atnaujintu A+ skelbimu suinvestuotoms paskoloms.Jeigu po šios datos išduota A+ reitingo paskola taps nemoki (default) ir sutartis su paskolos gavėju bus nutraukta - A+ investicijas automatiškai nupirks „NEO Finance“ už 100% likusios kredito dalies.

Tai reiškia, kad investavimas turės dar mažiau rizikos!

Nors nuo šiol investuojant į A+ reitingo paskolas rizika negauti planuotų palūkanų išlieka, tačiau „NEO Finance“ laiduoja, kad investuota suma nebus prarasta.

Iki šiol pasinaudoti „Buyback“ paslauga investuotojams buvo pasiūloma nutraukus sutartį su paskolos gavėju, o likus 5 dienoms iki sutarties nutraukimo investuotojai būdavo informuojami, kad investiciją į tokią paskolą gali parduoti rankiniu būdu, prisijungę prie savo paskyros. Nespėjus parduoti per 3 dienų geriausio pasiūlymo laikotarpį, pardavimo sąlygos prastėdavo, o po 30 dienų galimybė parduoti paskolą visai dingdavo. Buvusios sąlygos A, B ir C reitingams lieka galioti ir pasikeitimų nėra.

Dėmesio! Dėl pasikeitimų rekomenduojame atsinaujinti turimus automatinio investavimo skelbimus arba susikurti naujus, kadangi naujos sąlygos automatiškai galios tik naujai sudarytoms A+ investicijoms rankiniu būdu.

Investicijoms į A+ paskolas, kurios sudarytos pagal iki šiol galiojusius automatinio investavimo skelbimus, galios senos „Buyback“ sąlygos. Nuo šiandien iki balandžio 22 d. turėsite galimybę atnaujinti jau sukurtą A+ automatinį investavimo skelbimą. To nepadarius, neatnaujinti seni A+ skelbimai po balandžio 22 d. neveiks, tačiau ir po šios datos vis dar turėsite galimybę susikurti naujojo tipo A+ automatinį investavimo skelbimą.

Atsinaujinti automatinį skelbimą galite čia.

Kokias naudas suteiks 100% „Buyback“ paslauga?

  • Investavimas taps dar saugesnis, nes dar labiau sumažės A+ kredito rizika. A+ palūkanos nepaisant kredito dydžio ir laikotarpio yra planuojamos nuo 5% iki 8%.

  • Kadangi naujai sudarytos A+ investicijos sumažins kredito riziką, sumažės ir būtinybė diversifikuoti portfelį. Tokiu būdu investuotojai turės galimybę saugiau investuoti didesnes sumas į vieną kreditą. Išliekanti rizika - neuždirbti palūkanų iš nemokių kreditų.

  • A+ paskoloms „Buyback“paslauga bus taikoma automatiškai, o tai itin patogu taupantiems savo laiką ar neturintiems galimybės dažnai sekti savo profilį ar nerimaujantiems, kad nespės pasinaudoti geriausiomis paskolos pardavimo sąlygomis. Nuo šiol viskas bus padaroma už Jus. 

Visa pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio ir negali būti traktuojama kaip investavimo patarimai ar rekomendacijos. Prieš priimdami investicinius sprendimus, gerai įvertinkite visą su investavimu susijusią riziką, negauti arba gauti mažiau palūkanų nei buvo tikėtasi.

Paskelbta:
2021-04-12
Panašios naujienos