Naujienos

Atnaujinama „Buyback“ paslaugos sutartis

Atnaujinama „Buyback“ paslaugos sutartis

Informuojame, kad nuo gruodžio 15 d. investicijos atpirkimo paslaugos „Buyback“ sutarties sąlygos „Paskolų klube“ keičiasi. Iki šiol buvo numatyta, kad platforma, norėdama pakoreguoti investicijų pardavimo koeficientus, investuotojams apie pasikeitimus privalo pranešti ne mažiau nei prieš 6 mėnesius. Atsižvelgiant į vis greičiau besikeičiančią rinką ir siekį lengviau prisitaikyti prie vyraujančios ekonominės situacijos, informavimo terminas keičiamas į 14 kalendorinių dienų.

Investuodami į paskolas rankiniu būdu ar kurdami naują automatinio investavimo skelbimą po 2022 m. gruodžio 15 d. visi esami ir nauji klientai „Paskolų klube“ prieš investuodami bus prašomi pasirašyti pagal naujas sąlygas galiojančią sutartį.

Svarbu: Investuotojai iki gruodžio 15 d. susikūrę automatinius investavimo skelbimus bus asmeniškai informuojami ir prašomi iki 2023 m. vasario 28 d. atnaujinti savo automatinius skelbimus, pasirašant naują sutarties redakciją. Neatlikus to iki nurodytos datos, pagal seną sutarties redakciją sukurti automatinio investavimo skelbimai bus sustabdyti. Kaip pasirašyti naujai galiojančias sutartis, investuotojai bus informuojami atskiru laišku.

NEO Finance, AB priima „Buyback“ paslaugos sutarties atnaujinimo sprendimą, siekdama mažinti galimas išorės rizikas „Paskolų klubo“ platformai. Didesnis lankstumas greičiau pakoreguoti investicijų pardavimo koeficientus, esant poreikiui, padės dar labiau užtikrinti platformos stabilumą, kuris tiesiogiai susijęs su investuotojų investicijų saugumu.

Pabrėžiama, kad investavimo riziką investuotojams leidžianti sumažinanti „Buyback“ paslauga lieka veikti kaip iki šiol, investicijų pardavimo koeficientai taip pat lieka nekeičiami, keičiasi tik sutarties sąlygos. Atnaujinant automatinius investavimo skelbimus, investuotojų investavimo eilė taip pat išliks tokia, kokia buvo.

Paskelbta:
2022-12-08
Pasidalinkite:
Panašios naujienos