Naujienos

Kuo paskola automobiliui pranašesnė už lizingą?

Kuo paskola automobiliui pranašesnė už lizingą?

Automobilis – svarbi susisiekimo priemonė šiandieniniame gyvenime. Jis, kaip ir kiekvienas materialus daiktas, ilgainiui nusidėvi, vis dažniau genda, remontui tenka išleisti nemenkas sumas. Tai savaime verčia pagalvoti apie naujo ar mažai panaudoto automobilio įsigijimą.  

Deja, šias mintis įgyvendinti ne visada lengva – kartais tenka taupyti ilgus metus, norint įsigyti kokybišką ir praktišką automobilį. Todėl tam, kad nereikėtų laukti, mintyse iškyla du variantai: paskola arba automobilio lizingas

Lizingas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai patrauklus dėl mažų palūkanų, suteikiamos garantijos ir pan., tačiau vartojimo paskola automobiliui turi kitų privalumų, kurių neturi lizingas. Pabandykime palyginti.

Imant vartojimo paskolą automobiliui:

  1. Nereikalingas joks pradinis įnašas ar kasko draudimas. Ypatingai paprastas paskolos gavimo procesas. Nereikia pateikti jokių automobilio įsigijimą įrodančių dokumentų. Nereikia leisti pinigų brangiam kasko draudimui bei pradiniam įnašui, kuris, imant lizingą, dažniausiai turi būti 10 proc. 

  2. Paskolai nereikalingas užstatas. Jums nereikia palikti jokio užstato, norint įrodyti, kad tikrai mokėsite. Galite nesijaudinti, nes turto užstatyti tikrai nereikės. (lizingo atveju užstatas taip pat nereikalingas, tik įkeičiamas pats automobilis)

  3. Paskolos suma itin patraukli. Paskolų klube galite gauti net iki 30 000 EUR – šios sumos pakaktų įsigyjant ne tik naudotą, bet ir naują automobilį.

  4. Ilgas paskolos terminas. Paskolos terminas gali būti net iki 10 metų. Išdalinant paskolos sumą per ilgą laikotarpį, per mėnesį mokėsite nedideles įmokas, o atsiradus galimybei, visada galėsite grąžinti visą sumą iš karto ar mokėti didesnėmis įmokomis – tokiu atveju, palūkanos persiskaičiuos.

  5. Automobilis iškart taps jūsų nuosavybe. Imant vartojimo paskolą automobilio įsigijimui, jums nereikia įkeisti paties automobilio. Automobilis iškart taps jūsų nuosavybe, kitaip nei lizingo pagalba – automobilis jūsų nuosavybe tampa tik išmokėjus lizingą. Neretai netgi pabaigus mokėti lizingo įmokas, dar reikia sumokėti likutinę automobilio vertės sumą, kad automobilis būtų išpirktas ir taptų jūsų asmeniniu turtu.

  6. Paskolos palūkanos nedidelės ir fiksuotos. Palūkanos „Paskolų klube“ prasideda vos nuo 5 proc. Palūkanos fiksuotos ir nesikeis visą paskolos grąžinimo laikotarpį.

Svarbu nepamiršti, kad prieš nusprendžiant imti lizingą ar  paskolą automobiliui įsigyti, reikia, visų pirma, įsivertinti automobilio įsigijimo poreikį bei savo finansines galimybes mokėti sutartas paskolos įmokas. 

Užpildykite paskolos paraišką automobiliui įsigyti Paskolų klube ir mes pateiksime kaip įmanoma geresnį pasiūlymą – PILDYTI.

Paskelbta:
2023-01-24
Pasidalinkite:
Panašios naujienos