Naujienos

Atnaujinta „Paskolų klubo“ privatumo politika

Atnaujinta „Paskolų klubo“ privatumo politika

Norime informuoti, jog atnaujinome Privatumo politikos dokumentą. Šie pakeitimai neturės jokio poveikio naudojantis „Paskolų klubo“ paslaugomis.

Pateikiame Jums esminių pakeitimų santrauką:

1. Pakeitėme dokumento formatą. Privatumo politika dabar yra išdėstyta nauju, daug patogiau skaitomu ir suprantamu formatu. Visas dokumentas yra performuluotas pagal duomenų tvarkymo tikslus, kad Jums būtų patogiau jame naviguoti, daug greičiau surasti  sau aktualią informaciją.

2. Pateikiama išsami informacija apie duomenų tvarkymą. Atkreiptinas dėmesys, kad papildyta informacija apie jūsų asmens duomenų gavėjus ir duomenų tvarkytojus.

3. Papildėme Privatumo politiką Jūsų teikiamų atsiliepimų ir juose esančių asmens duomenų tvarkymo skyriumi, bei pateikėme Klientų atsiliepimų tvarkymo taisykles, kuriose tiksliai reglamentavome atsiliepimų apie mūsų paslaugas teikimo tvarką.

Nuo šio pranešimo gavimo dienos, arba vėliau naudodamiesi mūsų paslaugomis, ar prisijungdami prie jų patvirtinate, kad susipažinote  su atnaujinta privatumo politika. Jei norite aptarti bet kokius klausimus, susijusius su mūsų atnaujinta Privatumo politika, susisiekite su mumis adresu [email protected].

 

Susipažinti su naujausia dokumento versija galite čia

Paskelbta:
2023-03-27
Pasidalinkite:
Panašios naujienos