Naujienos

10 naudingų patarimų investuojantiems Paskolų klube

10 naudingų patarimų investuojantiems Paskolų klube

 
   

1. Į vieną paskolą galite investuoti: mažiausiai – 5 eurus, daugiausiai – 500 eurų.

 
   

2. Susipažinkite su reitingais, kad žinotumėte, į kokį reitingą turinčių asmenų paskolas investuoti: A – mažiausia rizika, B – vidutinė rizika, C – didesnė nei vidutinė rizika.

 
   

3. Skaidykite riziką pradėdami investuoti nuo 5 eurų į vieną paskolą. Jei viena paskola vėluos – didžiausias galimas praradimas ir bus 5 eurai.

 
   

4. Jei ketinate investuoti didesnę pinigų sumą vadovaukitės tokia taisykle: 1 proc. nuo visos investicijų sumos investuokite į vieną paskolą. Pavyzdžiui, jei ketinate investuoti 1 000 eurų, tuomet į vieną paskolą investuokite 10 eurų, o jei 5 000 eurų, tuomet – 50 eurų į vieną paskolą.

 
   

5. Į kuo daugiau paskolų investuosite – tuo geriau. Geriausiai rizika išskaidoma, kai investuojama bent į 200 vnt. paskolų

 
   

6. Jei norite maksimaliai užtikrinti investicijų saugumą – investuokite tik su Užtikrinimo fondu. Užtikrinimo fondo mokestis bus nuskaitytas iš karto. Paskolos gavėjui vėluojant mokėti įmoka, Paskolų klubas padengs Jūsų įmokas.

 
   

7. Jei nesiekiate maksimalaus uždarbio ir norite minimizuoti riziką – rinkitės A ir B reitingo paskolas.

 
   

8. Jei investavote be Užtikrinimo fondo apsaugos ir paskola vėluoja – parduokite ją mums, kai tik bus pateiktas pasiūlymas. Sekite informaciją apie tai savo el. pašte ir stebėkite pranešimus „Paskolu klubo“ paskyroje. Vėluojančios paskolos superkamos atsižvelgiant į reitingus:

  • A – 70 %  investicijos vertės
  • B – 60 % investicijos vertės
  • C – 50 % investicijos vertės
 
   

9. Jei norite skubiai baigti investavimą – savo investicijas parduokite antrinėje rinkoje.

 
   

10. Pirmus 3 investavimo mėnesius investuokite rankiniu būdu, o vėliau, pasirinkę savo investavimo strategiją, susikurkite automatinio investavimo skelbimą.

Paskelbta:
2016-12-21
Šaltinis:
Pasidalinkite:
Panašios naujienos