Naujienos

„Paskolų klube“ per pirmąjį veiklos mėnesį suteikta paskolų už 21 350 EUR

„Paskolų klube“ per pirmąjį veiklos mėnesį suteikta paskolų už 21 350 EUR

Gruodžio 9 d. veiklą pradėjusioje tarpusavio skolinimo platformoje „Paskolų klubas“ per pirmąjį veiklos mėnesį suteikta paskolų už 21 350 Eur. Per šį laikotarpį pirmojoje Lietuvoje galiojančią elektroninių pinigų veiklos licenciją turinčioje tarpusavio skolinimo platformoje užsiregistravo 2 861 klientas, iš viso finansuota 20 žmonių gyvenimo projektų, į kuriuos investavo 118 investuotojų.

„Paskolų klube“ žmonėms suteikiama galimybė įgyvendinti savo gyvenimo projektus dviem būdais: pasiskolinti iš fizinio asmens nuo 300 eurų iki 10 tūkst. eurų laikotarpiui nuo trijų mėnesių iki penkerių metų arba investuoti skolinant. „Ypač patrauklias sąlygas siūlome paskolos gavėjams – jiems taikomas tik 3 proc. tarpininkavimo mokestis, mokamas grąžinant paskolą, kuris kitose Lietuvoje veikiančiose platformose siekia 6–9 proc. Mūsų sistema suteikia galimybes gauti paskolą palankiomis sąlygomis ir išvengti sudėtingų procesų tradicines finansų paslaugas teikiančiose institucijose,“ – teigia „Paskolų klubo“ atstovas Evaldas Remeikis.

Daugiausia skolinamasi būsto remonto ir verslo projektams įgyvendinti. Pirmojo mėnesio veiklos rezultatai rodo, kad „Paskolų klubo“ tarpusavio skolinimo platformoje vidutinės paskolos gavėjų pajamos siekia 1 131 Eur. Tai gerokai viršija Lietuvos pajamų statistinį vidurkį.

Iš viso „Paskolų klube“ jau užsiregistravo 431 investuotojas. Šiuo metu vidutinė palūkanų norma, už kurią investuotojai per „Paskolų klubo“ tarpusavio skolinimo platformą investuoja į paskolas, yra 20,45 proc. Pasinaudojus Užtikrinimo fondu, „Paskolų klubas“ laiduoja už skolininką ir skolininko vėlavimo atveju padengia įmokas investuotojui. 34 proc. visų investuotojų yra bent vieną kartą pasinaudoję Užtikrinimo fondu.

„Tarpusavio skolinimas yra dalinimosi ekonomikos dalis, o mūsų veiklos startas rodo, kad Lietuvos gyventojai jau noriai naudojasi alternatyviais finansavimo ir investavimo būdais“, – komentuoja E. Remeikis.

„Paskolų klubas“ – vienintelė tarpusavio skolinimo įmonė, turinti Lietuvoje galiojančią elektroninių pinigų įstaigos licenciją. Priešingai nei kitose Lietuvoje veikiančiose tarpusavio skolinimo platformose, klientams, norintiems skolintis ar investuoti, nereikia registruotis keliose skirtingose sistemose, pavedimai platformoje atliekami nemokamai. Kaip įprasta užsienyje veikiančiose tarpusavio skolinimo platformose, „Paskolų klubas“ neatkleidžia investuotojo ir paskolos gavėjo duomenų.

Paskelbta:
2016-01-11
Šaltinis:
BNS
Pasidalinkite:
Panašios naujienos