Paskolų klubas
2017-10-11 Paskolų klubas

Mokymai pažengusiems Kaune

Paskolų klubo renginiai vėl grįžta į Kauną, tik šįkart atsinaujinę ir laukiantys dar daugiau susidomėjusių žmonių apie P2P investavimą.
Andrius jau ne kartą mokė investavimo subtilybių pažengusius investuotojus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Andriaus mokymai pažengusiems yra vienas populiariausių Paskolų klubo renginių, kuriuose jis pasakoja apie:


-Antrinę rinką. Kaip efektyviai pirkti ar parduoti savo investicijas
-Supažindina su įdomia ir naudinga paskolų statistika
-Moko kaip apsiskaičiuoti XIRR visiems suprantama ir aiškia kalba
-Papasakoja apie naujas Paskolų klubo platformos funkcijas
-Atsako į rūpimus investuotojų klausimus
Jeigu jau suprantate kas yra P2P, kaip tai veikia ar jau bandėte investuoti, bet trūksta daugiau žinių - šis renginys kaip tik Jums!

Renginyje taip pat dalyvaus Evaldas Remeikis, platformos įkūrėjas, kuris atsakys į visus rūpimus investuotojų klausimus.


Renginys nemokamas
Lauksime Jūsų spalio 17d. 18val., Park Inn Radisson viešbutyje.

REGISTRUOTIS

Paskolų klubo veiklos pagrindai

UAB „NEO Finance“ veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Bendrovė yra įtraukta į viešąjį vartojimo kredito davėjų ir mokėjimo inicijavimo paslaugų teikėjų, įsipareigojusių laikytis gerosios praktikos principų, sąrašą, taip pat pirmoji platforma, kuri įtraukta viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių sąrašą. Bendrovė savo veiklą vykdo remiantis Lietuvos banko suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija.

Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?