Investavimas į perspektyvias įmones: Verslo angelų patirtis

Gruodžio 5d. kviečiame į išskirtinį Paskolų klubo renginį, kuriame valdybos pirmininkas Evaldas Remeikis ir Verslo angelų fondo partneris Arvydas Strumskis papasakos apie savo, kaip Verslo angelų patirtį. Nemokamas renginys vyks ISM universitete, gruodžio 5d., 18 - 20val.

REGISTRUOTIS


APIE KĄ ŠIS RENGINYS?
- Evaldas Remeikis supažindins su Paskolų klubo naujienomis.
- Arvydas Strumskis papasakos kas yra Verslo angelai, kaip jais tapti bei pasidalins savo patirtimi kaip investuoti kartu su rizikos kapitalo fondu ar kitais Verslo angelais į perspektyvias įmones.
- Evaldas pasidalins savo patirtimi, kaip Verslo angelo investuojant į UAB Be Kredito.


PRANEŠĖJAI

Arvydas Strumskis
Verslo Angelų Fondas I vadovaujantis Partneris ir eilės portfelio įmonių valdybos narys nuo 2010 metų. Turi daugiau nei 15 metų privataus kapitalo fondų valdymo patirtį, virš 6 metų privataus investavimo ir verslų vystymo, bei 7 metų vadovybės konsultavimo patirtį.
Evaldas Remeikis
Nuo 2007 aktyviai investuoja į įvairias kompanijas, kurios veikia finansų, IT, nekilnojamojo turto ir pramogų sektoriuose. Legal Balance, Meniu.lt, Speedway, Alynas, Be Kredito – tai tik keletas įmonių pavyzdžių. Evaldas taip pat yra valdybos pirmininkas penkiose įmonėse, kurios veikia Baltijos šalyse. 2015 Evaldas įkūrė P2P platformą – Paskolų klubas, kuri dabar yra P2P rinkos lyderė.

Renginių vieta ir laikas
Neradai tinkamo renginio?

Registruokis ir gauk informaciją apie visus Paskolų Klubo renginius

Gauk informaciją apie Paskolų Klubo renginius