KLIENTŲ ATSILIEPIMŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

Mes vertiname Jūsų nuomonę ir atsiliepimus apie NEO Finance, AB (toliau – Bendrovė). Šios Klientų atsiliepimų tvarkymo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Bendrovės klientų atsiliepimų apie įsigytas paslaugas rinkimo, viešinimo interneto svetainėse https://www.paskoluklubas.lt/; https://www.neopay.online/, https://www.neofinance.com/investavimas tvarką. Pateikdami atsiliepimą apie Bendrovę, Jūs patvirtinate, jog susipažinote ir sutinkate su šiomis taisyklėmis.

Palikdami atsiliepimą, Jūs patvirtinate, kad:

  • teikiate objektyvius atsiliepimus dėl konkrečių iš Bendrovės įsigytų prekių ar suteiktų paslaugų arba Interneto svetainės funkcionalumo;
  • įsitikinote, jog atsiliepimas paliekamas būtent to produkto ar paslaugos polapyje, kurį/ią įsigijote;
  • atsiliepimuose nenaudosite necenzūrinių žodžių ar vulgaraus, grasinančio, diskriminuojančio, kurstančio neapykantą įžeidžiančio ar pažeidžiančio teisės aktų reikalavimus turinio;
  • atsiliepimų turinys nepažeidžia trečiųjų šalių autorių teisių, patentų, prekių ženklų, prekybos paslapčių ar kitų nuosavybės teisių, ar viešumo ar privatumo teisių;
  • neskelbiate turinio, pažeidžiančio bet kokius teisės aktus, įstatymus, reglamentus ir t. t.;
  • neskelbiate reklaminio turinio arba turinio, už kurį jums bet kokios trečiosios šalies buvo apmokėta ar kitaip atlyginta;
  • atsiliepimų turinyje nėra jokių asmens duomenų ar kitų svetainių duomenų (įskaitant, bet neapsiribojant, vardu, pavarde, asmens kodu, kontaktiniais duomenimis, el. svetainės adresas ir t.t.).

Palikti atsiliepimą apie Bendrovės teikiamas prekes ar paslaugas gali tik tie klientai, kurie naudojosi Bendrovės paslaugomis. T. y. Bendrovė turi teisę patikrinti ir tikrins, ar atsiliepimą pateikęs asmuo yra ar buvo Bendrovės klientas.

Atsiliepimą pateikęs asmuo patvirtina, kad atsiliepimo turinys yra teisingas ir prisiima visą atsakomybę už atsiliepimo turinį bei suteikia teisę Bendrovei skelbti, viešinti, koreguoti, kopijuoti, atgaminti ar bet kokia kita forma naudoti pateiktą atsiliepimą. Visam įkeltam turiniui atsiliepimą pateikęs asmuo suteikia Bendrovei nuolatinę, neatšaukiamą, neatlygintiną, perduodamą teisę ir licenciją naudoti, kopijuoti, keisti, ištrinti viską, pritaikyti, skelbti, versti, kurti išvestinius darbus be kompensacijos.

Bendrovė turi teisę prieš skelbiant atsiliepimą Interneto svetainėje patikrinti, ar jo turinyje nėra gramatikos, rašybos ir kitos kalbos klaidų, ir jas ištaisyti, siekdami užtikrinti, kad atsiliepimo turinys atitiktų gramatikos, rašybos ir kitas kalbos taisykles. Bendrovė pasilieka teisę neskelbti arba ištrinti atsiliepimus, kurie pažeidžia šių Taisyklių nuostatas ar viešosios moralės ar etikos principus.

Viešai skelbiami atsiliepimai tik tų klientų, kurie įvertino patirtį su Bendrove bei pateikė patvirtinimą, kad sutinka, jog Bendrovė atsiliepimą paskelbtų viešai, taip pat išreiškė patvirtinimą, kad susipažino su Bendrovės Privatumo politika.

Atsiliepimai Interneto svetainėje gali būti reitinguojami ir pateikiami atsižvelgiant į balą, kuris skirtas prekei ar paslaugai, t. y. aukštesnį klientų įvertinimą turinčios prekės ar paslaugos pateikiamos aukštesnėse pozicijose nei tos, kurios turi žemesnį įvertinimo reitingą.

Jeigu nesutinkate su aukščiau pateiktomis nuostatomis, Jūs negalite skelbti atsiliepimų Interneto svetainėje. Aukščiau nurodytas nuostatas pažeidžiantys atsiliepimai bus pašalinti, redaguoti arba skelbiami nebus.

Dokumentas patvirtintas administracijos vadovo 2023-02-24 d. įsakymu