DUK DUK kredito gavėjams

1. Ką daryti, jei pamiršote slaptažodį? Neatsiunčia slaptažodžio?

Paspauskite ant nuorodos „Pamiršote slaptažodį“. Atsiradusiame laukelyje įveskit...

Paspauskite ant nuorodos „Pamiršote slaptažodį“. Atsiradusiame laukelyje įveskite asmens kodą. Į Jūsų registracijos metu nurodytą el.paštą arba mobilųjį telefoną bus atsiųstas naujas slaptažodis. Jei naujo slaptažodžio negavote, kreipkitės tel. 8 700 80075 arba el. paštu info@paskoluklubas.lt.

2. Kam reikalinga el. pinigų sąskaita?

Norint pasiskolinti Paskolų klube, privaloma atsidaryti el. pinigų sąskaitą, kad...

Norint pasiskolinti Paskolų klube, privaloma atsidaryti el. pinigų sąskaitą, kadangi visi pagal Paskolų klube sudarytas sutartis atliekami mokėjimai yra vykdomi tik per el. pinigų sąskaitas. Sąskaitą atsidarysite įkeldami asmens dokumentą arba pasinaudoję savo mob. parašu. Sąskaitos atidarymas bei administravimas nieko nekainuoja ir taip yra užtikrinamas Jūsų asmeninių duomenų saugumas. Norime atkreipti dėmesį, kad ne tik el. pinigų sąskaitos atidarymas ir administravimas, tačiau ir pavedimai tarp platformoje esančių el. pinigų sąskaitų yra visiškai nemokami bei atliekami akimirksniu. El. pinigų sąskaita suteikia pigų, saugų ir itin greitą būdą pervesti el. pinigus tiek tarp platformoje esančių el. pinigų sąskaitų, tiek pervedant iš išorinių kredito įstaigų sąskaitų į platformoje esančią Jūsų el. pinigų sąskaitą ar atvirkščiai.

 

3. Kokie yra Paskolų klubo veiklos pagrindai?

„Paskolų klubo“ veikla yra prižiūrima Lietuvos banko. 2017 m. sausio mėn. įmonė...

„Paskolų klubo“ veikla yra prižiūrima Lietuvos banko. 2017 m. sausio mėn. įmonė pakeitė elektroninių pinigų įstaigos ribotos veiklos licenciją į elektroninių pinigų įstaigos neribotos veiklos licenciją, kuri galioja ir suteikia teisę veikti visoje Europos sąjungos teritorijoje. Įmonė yra vienintelė šalyje veikianti tarpusavio skolinimo platforma turinti neribotos veiklos licenciją, kuri taip pat yra įtraukta į tris Lietuvos banko sąrašus: Viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių sąrašą, Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą ir Valiutos keityklos operatorių sąrašą.

Lietuvos banko sąrašas

4. Kas gali gauti paskolą?

Paskolos suteikiamos asmenims, kurie: Yra Lietuvos Respublikos piliečiai,...

Paskolos suteikiamos asmenims, kurie:

 1. Yra Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys galiojantį asmens dokumentą (pasą arba tapatybės kortelę);
 2. Yra pilnamečiai;
 3. Oficialiai dirbantys Lietuvoje;
 4. Turi nuolatines pajamas;
 5. Neturi pradelstų skolų;
 6. Turimų finansinių įsipareigojimų mėnesinės įmokos neviršija 40% mėn. gaunamų pajamų

Daugiau informacijos rasite pasiskaitę mokumo vertinimo taisykles.

5. Kaip galima gauti paskolą?

Užsiregistruokite paskolų gavėjams skirtoje paskyroje;  Atlikite asmens ide...
 1. Užsiregistruokite paskolų gavėjams skirtoje paskyroje
 2. Atlikite asmens identifikavimo procesą;
 3. Atsidarykite „Paskolų klubo“ elektroninių pinigų sąskaitą;
 4. Įsigykite kreditingumo reitingą;
 5. Pasirinkite vieną iš paskolos gavimo būdų: 
 • Pasirinkite paskolą iš investuotojų skelbiamų pasiūlymų, sudarytų pagal Jūsų kreditingumo reitingą (greitesnis būdas gauti paskolą);        
 • Pasirinkite palūkanas, sumos dydį, terminą ir laukite kol į Jūsų paskolą bus investuota.

6. Kas yra ribota ir neribota el. pinigų sąskaita?

Jūs turite galimybę pasirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią elektronin...

Jūs turite galimybę pasirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią elektroninių pinigų sąskaitą, kuri gali būti ribota arba neribota. Finansinių operacijų apribojimai yra skirti ribotai sąskaita, kuri priskiriama atsiuntus asmens tapatybės dokumento kopiją. Atsidarius ribotą sąskaitą, piniginių operacijų suma negali siekti 1000 EUR per metus. Pasiekus šią sumą – jokia piniginė operacija negali būti vykdoma. Neribota sąskaita priskiriama asmens tapatybę nustačius mobiliuoju parašu, MS Teams video pokalbio metu ir papildomai naudojant saugos kodą, atliekant fotografijas Paskolų klubo puslapyje įdiegto funkcionalumo pagalba, Paypost skyriuose arba atvykus į Paskolų klubo biurą Vilniuje. Tokiu atveju piniginių operacijų sumos yra visiškai neribojamos.

Jei neturite galimybės atsidaryti el. pinigų sąskaitos internetu, kviečiame atvykti į Paskolų klubo aptarnavimo padalinį ir mes jums padėsime.

7. Koks yra tarpininkavimo mokestis?

Tarpininkavimo mokestis priklauso nuo kreditingumo reitingo ir jis yra apskaičiu...

Tarpininkavimo mokestis priklauso nuo kreditingumo reitingo ir jis yra apskaičiuojamas kaip procentinis dydis nuo kiekvienos mokamos įmokos. Mokestis mokamas grąžinant paskolą. Bendrovė pasilieka teisę paskolos gavėjams pritaikyti individualią kainodarą.

A – iki 6,9 proc.
B – iki 8,9 proc.
C – iki 9,9 proc. 

 

 

8. Nuo ko priklauso palūkanų dydis?

Kiekvienas vartotojas turi galimybę pasirinkti palūkanų dydi pagal jam priskirtą...

Kiekvienas vartotojas turi galimybę pasirinkti palūkanų dydi pagal jam priskirtą kreditingumo reitingą. Jeigu Jūs suinteresuotas kuo greičiau gauti paskolą, tada galite pasirinkti kiek aukštesnes palūkanas - tokiu būdu Jūsų paskolos skelbimas bus patrauklesnis investuotojams bei Jūsų paskola bus sufinansuota greičiau. Taip pat Jūs turite galimybę pasiskolinti už mažesnes palūkanas, tačiau tokiu atveju Jūs turite įvertinti galimybę, kad investuotojai bus mažiau suinteresuoti Jums paskolinti pinigų ir dėl šios priežasties Jūsų paskolos sufinansavimas galimai užtruks kiek ilgiau arba paskola nebus sufinansuota. Įvertinę visas aplinkybes Jūs turite galimybę pasirinkti palūkanų dydį, kuris labiausiai atitinka Jūsų asmeninius poreikius.

9. Kas yra asmeninis kreditingumo reitingas?

Kreditingumo reitingas nustatomas pagal UAB „Creditinfo Lietuva" suteiktą asmeni...

Kreditingumo reitingas nustatomas pagal UAB Creditinfo Lietuva" suteiktą asmeninę kredito istorijos ataskaitą bei kitus kriterijus tarp kurių:

 • Oficialiai gaunamos pajamos;
 • Turimų įsipareigojimų santykis su pajamomis;
 • Skolos;
 • Amžius.

 

10. Kokia tvarka keisis mokėjimo grafikas, kai vartojimo kredito gavėjas atliko dalinį išankstinį grąžinimą?

Kai Vartojimo kredito gavėjas grąžina dalį Vartojimo kredito anksčiau Vartojimo...

Kai Vartojimo kredito gavėjas grąžina dalį Vartojimo kredito anksčiau Vartojimo kredito sutartyje numatyto termino ir sutartyje numatyta tvarka pasinaudoja teise į Bendros vartojimo kredito kainos sumažinimą, Vartojimo kredito grąžinimo terminas ir Mėnesinės įmokos dydis koreguojasi atsižvelgiant į atlikto dalinio išankstinio grąžinimo dydį.

Tuo atveju, kai atliktas išankstinio grąžinimo dydis yra didesnis už Mėnesinės įmokos dydį, Vartojimo kredito grąžinimo terminas trumpėja tiek mėnesių, kiek atliktas dalinis išankstinis grąžinimas pilnai padengia Mėnesinių įmokų. Po to likusi dalinio išankstinio grąžinimo suma padalinama iš likusių neapmokėtų mėnesinių įmokų skaičiaus ir šiuo dydžiu sumažinama kiekviena likusi Mėnesinė įmoka.

Kai atliktas dalinio išankstinio dydis yra mažesnis už Mėnesinės įmokos dydį, Vartojimo kredito grąžinimo terminas nesutrumpėja, tačiau atlikto išankstinio grąžinimo suma padalinama iš likusiu neapmokėtų Mėnesinių įmokų skaičiaus ir šiuo dydžiu sumažinama kiekviena likusi Mėnesinė įmoka.

Dalinį išankstinį grąžinimą Klientas gali inicijuoti Platformoje. Naudojantis šia funkcija yra perskaičiuojamos Kredito palūkanos, o visų būsimų įmokų diena automatiškai pasikeičia į tos dienos datą, kai buvo atliktas dalinis kredito dengimas.

11. Ar reikalingas užstatas norint gauti kreditą?

Ne, paskolos finansuojamos be jokio užstato.

Ne, paskolos finansuojamos be jokio užstato.

12. Ar galima išsiregistruoti?

Norint išsiregistruoti iš www.paskoluklubas.lt sistemos, turite arba nebūti suda...

Norint išsiregistruoti iš www.paskoluklubas.lt sistemos, turite arba nebūti sudaręs vartojimo kredito sutarčių, arba neturėti galiojančių vartojimo kredito sutarčių.  

Susisiekite su mumis telefonu 8 700 800 75 arba el. paštu info@paskoluklubas.lt ir informuokite apie savo pageidavimą. Jeigu esate atsidaręs elektroninių pinigų sąskaitą, turime pasirašyti susitarimą dėl sąskaitos uždarymo, ir Jus išregistruosime iš sistemos.  

13. Kas yra BVKKMN?

BVKKMN – bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Tai visos metinės su kred...

BVKKMN – bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Tai visos metinės su kreditu susijusios išlaidos: palūkanos, komisiniai, sąskaitos administravimo ir kiti mokesčiai. Tai įstatymu nustatytas dydis, kurio vartojimo kredito įmonės neturi viršyti. Šiuo metu jo riba yra 200 proc. Taigi kaina, kurią per metus sumokėtumėte už paimtą paskolą, negali sudaryti daugiau nei 200 proc. kredito sumos.*

*Lietuvos banko apibrėžimas

14. Ką reiškia MPN?

MPN – metinė palūkanų norma. Tai procentais išreikšta kredito kaina už naudojimą...

MPN – metinė palūkanų norma. Tai procentais išreikšta kredito kaina už naudojimąsi finansų įstaigos lėšomis, neįtraukiant jokių kitų sąnaudų. MPN rodo, kokią procentinę dalį nuo paskolintos sumos paskolos gavėjas turi grąžinti per metus.

Neradote ko ieškojote?

Parašykite, paskambinkite arba atvykite pas mus!
Kontaktai
Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?