2017-10-13 Paskolų klubas

Investavimas į žmonių paskolas ir sėkmingas susigrąžinimas

Skolų išieškojimo tema yra viena įdomiausių investuojantiems į paskolas žmonėms, todėl atvysktame į Kauną. Teisinių paslaugų įmonė „Legal Balance“ ir tarpusavio skolinimo platforma „Paskolų klubas“ kviečia į seminarą apie tai, kaip skolos išieškomos, jei skolininkas delsia bei išgirsti realių pavyzdžių iš antstolio.
2017-10-12 Paskolų klubas

Tapk savaitės investuotoju!

Investuok bent 100EUR per savaitę ir laimėk panšetinį kompiuterį. Žaidimas vyks spalio 12-20 dienomis.
2017-10-11 Paskolų klubas

Mokymai pažengusiems Kaune

Paskolų klubo renginiai vėl grįžta į Kauną, tik šįkart atsinaujinę ir laukiantys dar daugiau susidomėjusių žmonių apie P2P investavimą. Andrius jau ne kartą mokė investavimo subtilybių pažengusius investuotojus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
2017-10-11 Paskolų klubas

Paskolų klubas "šeimos finansų savaitgalyje 2017"

ŠEIMOS FINANSŲ SAVAITGALIS yra konferencija šeimoms ir poroms, kurios trokšta gauti praktinius, išbandytus ir veikiančius patarimus, kaip uždirbti ir sutaupyti daugiau pinigų savo ateičiai ir svajonėms.
2017-10-10 Paskolų klubas

Rizikos kapitalo fondai: investavimas į ankstyvos stadijos įmonės

Spalio 12d. kvieičiame į išskirtinį Paskolų klubo renginį apie investavimą į ankstyvos stadijos įmones, kuriame pranešimus skaitys Paskolų klubo valdybos pirmininkas Evaldas Remeikis bei Practica Capital investicijų direktorius Tomas Andriuškevičius.
2017-10-02 Paskolų klubas

Mokymai pradedantiesiems Kaune

Paskolų klubo renginiai vėl grįžta į Kauną, tik šįkart atsinaujinę ir laukiantys dar daugiau susidomėjusių žmonių apie P2P investavimą. Jau daugiau nei 200 žmonių dalyvavusių mokymuose pradėjo investuoti į paskolas žmonėms ir džiaugiasi investicine grąža!
2017-10-01 Paskolų klubas

PINS programa jau „Paskolų klube “

Tapk naujuoju investuotoju, įvesk savo PINS kortelės numerį, investuok nuo 50 EUR per 90 d. ir gauk 1 000 PINS!
2017-09-14 Paskolų klubas

Specialus Paskolų klubo renginys

Skolų išieškojimo tema yra viena įdomiausių investuojantiems į paskolas žmonėms. Teisinių paslaugų įmonė „Legal Balance“ ir tarpusavio skolinimo platforma „Paskolų klubas“ kviečia į seminarą apie tai, kaip skolos išieškomos, jei skolininkas delsia bei išgirsti realių pavyzdžių iš antstolio.

Paskolų klubo veiklos pagrindai

UAB „NEO Finance“ veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Bendrovė yra įtraukta į viešąjį vartojimo kredito davėjų ir mokėjimo inicijavimo paslaugų teikėjų, įsipareigojusių laikytis gerosios praktikos principų, sąrašą, taip pat pirmoji platforma, kuri įtraukta viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių sąrašą. Bendrovė savo veiklą vykdo remiantis Lietuvos banko suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija.

Gyva pagalba
Skambinkite
870080075
Reikia pagalbos?